Προς το περιεχόμενο

Άδεια κουτιά για τοποθέτηση πεταλιών


ELIANIOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, που θα βρω κουτια για πεταλια αδεια.

Συγκεκριμενα εχω ενα πεταλι γνωστης φιρμας -vintage σου λεει-(δε λεω γιατι αν αρχισω να λεω δε θα τους ξεπλενει ουτε η βροχη στο Αμαζωνιο) και θελω να το μεταφερω σε ενα αλλο κουτι(μικροτερο-ασχετο). Επειδη μπορει να εγινα κατανοητος σε πολυ πεπειραμενους, ομολογω πως το πεταλι γαζωνει. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ Γ@@@@ ΜΟΥ? Χωρος ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ  ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.

Φανταζομαι να παρω και κανα ενισχυτη 10w. Σα τον εξοπλισμο του Hendix & της NASA θα ηταν.

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D Κορυφή...  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Από ίντερνετ (musikding, banzai κτλ). Εδώ έχουν κάτι τσίγκινα, θα βρεις και σχετικά (όχι πολύ) μικρά στα μαγαζιά με ηλεκτρονικό εξοπλισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.banzaimusic.com/Enclosures-Boxes/

 

Δεν γράφουμε με greeklish και ΚΕΦΑΛΑΙΑ. Αποφεύγουμε τα πολλά θαυμαστικά (!!) και τα ερωτηματικά (;;??).

 

Φάτσα κάρτα με τεράστια γράμματα είναι τι άλλο να κάνουμε πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνεις κάτι έτοιμο με τρυπες για τα jacks και τα ποτενσιόμετρα ή θέλεις να το κάνεις εσύ στα μέτρα σου;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ Γ@@@@ ΜΟΥ?

 

Γιοσομούρι μου?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως, τα μικρότερα μεταλλικά που έχω βρει εδώ (Λάρισα) είναι σαν κι αυτό

 

image.php?id=5719&type=D

 

αλλά μαύρο και με διαστάσεις 15 x 11 x 4,5 cm και 5Ε. Το καλό είναι ότι μπορείς με μερικά εργαλεία να τα φέρεις πραγματικά στα μέτρα σου, δουλεύονται δηλαδή γιά κόψε-ράψε τροποποιησείς, ενώ είναι και αρκετά ανθεκτικά σε λογική χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου