Προς το περιεχόμενο

Windows 3.1


vangelisorfas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω έναν παλιό 486 σta 80 (!) ο οποίος δουλεύει μια χαρά! Έχει πάνω windows 95 αλλά για μουσ(ε)ι(α)κούς λόγους θέλω να του περάσω 3.1 (όπως όταν τον αγόρασα...)

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρώ?

 

(¶σχετο θέμα για μουσικό forum, αλλά οι καλλιτέχνες κομπιουτεράδες σίγουρα είναι πιο ψαγμένοι οπότε ίσως με βοηθήσουν)[/b]

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αχ....486...DX2 66Hz και ετρεχα ενα midi προγραμμα του πωπου....και οταν κολλαγε, επεφτε και ξυλο...

Windows 3.1 μπορεις κανονικα να το βρεις σε κανα δημοσιο κτιριο ( καλα καλα...κακια )..Μπορεις να το βρεις κατα πασα πιθανοτητα, σε καποιον "πειρατη"...Θα πας ομως με μαυρη κουκουλα, γιατι θα πεσει γελιο ετσι και το ζητησεις!

Παντως σε μενα, που ειναι και πιο αργος ( με 64MB Ram ), τρεχει με ανεση τα Windows 95

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά λάθος, δεν έχω τα Windows 3.1, έχω τα Windows 1.01 (MS-DOS 3.1).

Αν τα θες να σου τα στείλω και συγνώμη για το false alarm.

 

 

Btw, τί ακριβώς χρήση θες να κάνεις με τα Windows? Αν θες να κάνεις και δουλειά γιατί δεν προσανατολίζεσαι σε κάποιο ποιο robust λειτουργικό? Εκτός αν τα θες για ιστορικούς λόγους... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστώ!

 

Θέλω αποκλειστικά τα Windows 3.1 για ιστορικούς λόγους! Όταν τον αγόρασα ήταν Υπερμηχάνημα με 700 MB σκληρό και 16 Ram μνήμη!!!!!

 

Ε και λέω να τον αποκαταστήσω, γιατί παλιότερα έκανα το λάθος και του πέρασα windows 95! Που να ξερα...

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου