Προς το περιεχόμενο

Vintage 80's Super Strats Teaser Thread ;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι δεν την τσιγκουνευτικα καθολου, αλλα δεν ειχε και ιδιαιτερο νοημα να τσιγκουνευτω για κατι που ηθελα να βγει καπως σιγκεκριμενα, αφου οι μαγνητες αγοραστηκαν απο αγγελιες μεσω του νοιζ , το σωμα υπηρχε και βαφτηκε απο εμενα.

 

ο εvo2 δεν αντιδρα και με τον καλητερο τροπο στο χαμηλωμα του volume ψιλοκαθαριζει οταν αγγιξει το 1. ο φρεντ μπλουζαρει αρκετα αλλα με αρκετο γκαζι,

ο φαστ τρακ2 ειναι πολυ δυνατος επεισης αλλα αποδιδει καλα σε συνδιαστικες θεσεις.

 

εκει που με εβγαλε εκτος υπολογισμων η κιθαρα ειναι στα καθαρα, γιατι βγαζει για μενα απο τα καλητερα καθαρα που εχω ακουσει ποτε σε κιθαρα. ( προσωπικη μου γνωμη...)

 

το Gotoh εχει και ενα απιστευτο χρωμα space black (η καπως ετσι) και δενει και με τα νικελ που εχω πανω. δεν ειναι καθαρο μαυρο πηχτο αλλα μια μιξη νικελ γραφιτη και μαυρου.  ειναι ρουταρισμενο για να τσιτωνει και ενα τονο παραπανω..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 180
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου