Προς το περιεχόμενο

Vintage 80's Super Strats Teaser Thread ;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά και στις κιθάρες υπάρχει τρελή καγκουριά !  ;D θέλω και γω τον κροταλία μου !

 

φωτια στις μαυρες στρατ με το ασπρο πιγκαρντ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 180
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Περισσοτερο για να σου πω καλη χρονια κ για να πειραξω κανενα '80s mutha like moi μπηκα   :)

 

εισαι αναρμοστος ΡΕ ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλωνω υπευθυνα, οτι μετα απο αυτο το θρεντ, το Gas πηγε στα υψη και ετοιμαζω κινηση ματ να σας καταριψω! Μεχρι το πασχα ανανεωνω την αποψη μου περι 2 κιθαρων στο οπλοστασιο, και το παω στις 4.

Κωστα και Blackie get ready to feel the fury!!!!!!!! (Βασικα Κωστα θα σου κλασω μπαμιες, αλλα εχω βαλει στο ματι τον blackie και τα μωρα  ;D Tη θελω αυτη τη σταρ!)

Mε ξεσηκωσατε πρωινιατικα.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε αγόρια μιας και μας φτιάξατε μεσημεριάτικα, δεν ανεβάζει κάποιος καλός άνθρωπος και κανένα κλιπάκι αυτής της ένδοξης εποχής, πχ τίποτα Dokken δούμε και την Kamikaze του Lynch ή την scull ‘n bones για να δέσει το γλυκό; 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πως τελικά μαζευτήκαμε αρκετοί "τρελοί" εδώ μέσα!!! ;D

 

Ορίστε και μια από τις δικές μου (η άλλη είναι για service, οποτε επιφυλάσσομαι να ανεβάσω φωτο από βδομάδα):

 

 

VA_Custom_Pro.thumb.JPG.d3fc2118526cb6dcc9ddad9f8483e7bc.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φαίνεται πως τελικά μαζευτήκαμε αρκετοί "τρελοί" εδώ μέσα!!! ;D

 

Ορίστε και μια από τις δικές μου (η άλλη είναι για service, οποτε επιφυλάσσομαι να ανεβάσω φωτο από βδομάδα):

 

 

Βρε, βρε, για φαντάσου, μια Valley Arts… Έχω ξεχάσει το πότε είχα δει μια για τελευταία φορά. Κάποια στιγμή τέλη ‘80ς ή αρχές ‘90ς είχε φέρει ο Καγμάκης μερικά κομμάτια. Είναι κάποια από αυτές;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βρε, βρε, για φαντάσου, μια Valley Arts… Έχω ξεχάσει το πότε είχα δει μια για τελευταία φορά. Κάποια στιγμή τέλη ‘80ς ή αρχές ‘90ς είχε φέρει ο Καγμάκης μερικά κομμάτια. Είναι κάποια από αυτές;

 

Την έχω αγοράσει από ιδιώτη, αλλά δεν αποκλείεται να είναι μια από αυτές...Αλλά από την άλλη, δεν παίρνω και όρκο!! (αν προσέξεις καλά στις φωτογραφίες έχει αλλαχτεί ο 5-way-switch με τρία toggle switches..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Την έχω αγοράσει από ιδιώτη, αλλά δεν αποκλείεται να είναι μια από αυτές...Αλλά από την άλλη, δεν παίρνω και όρκο!! (αν προσέξεις καλά στις φωτογραφίες έχει αλλαχτεί ο 5-way-switch με τρία toggle switches..)

 

Sorry αλλά είναι λίγο σκοτεινή η φωτό για να προσέξω τέτοια λεπτομέρεια. Πάντως είναι πιθανών να είναι όντως μια από αυτές. Θυμάμαι ότι έπαιζαν ωραία και στο λέει άνθρωπος (αν και μπασίστας) ο οποίος δεν πολύ τρελαίνετε με active και EMG. Με μπρίζοσες τώρα να ακούσω Giant, ο  Dann Huff έπαιζε με μια τέτοια… I'm a Believer…

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου