Προς το περιεχόμενο

ολοι αγαπουν τους Kings Of Leon?


iliasbass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσε που είναι και από τις λίγες mainstream μπάντες που παίζει απλά κ ωραία ροκ χωρίς πολλά πολλά, και είναι μουσικάρες όντως. :)

 

Χωρίς να υπερβάλλω καθόλου μακάρι να μπορούσα να γράψω αυτά που παίζουν οι τύποι και να μπορώ να τα δώσω εξίσου καλά.

Τουλαχιστον 10 χρονια μπαντα.Ειναι 2 αδερφια και ενας ξαδερφος.Μπορεις να βρεις φωτο που παιζουν ολοι μαζι απο πιτσιρικια.Απιστευτες συνθεσεις, τιγκα συναισθημα και μια φωνη που "λιαν επιεικως" τα σπαει.

Μη βροντοχτυπας τις χαντρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όλα καλά μέχρι εδώ. Το θέμα το άνοιξες για να πεις ότι δε σου αρέσουν οι Kings of Leon?

 

Δέν το άνοιξα εγώ, και το μπααα είναι οτι τυχαίνει να μή μου αρέσουν όπως άλλωστε και άλλες μπάντες ή όπως μπάντες που αρέσουν σε εμένα ίσως δέν αρέσουν σε εσένα ή σε κάποιους άλλους. Εννούσα οτι δέν γίνεται να αρέσουν σε όλους όπως λέει κ ο τίτλος του θρέντ. Σόρρυ για την παρεξήγηση, μόλις είχα ξυπνήσει άλλωστε  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν το άνοιξα εγώ,

Ωπ έλα είδα bassbill, iliasbass ο άλλος, peterbass από πάνω (λίγη φαντασία ρε παιδιά :P)

Λάθος μου!

 

Το σχόλιο μου είναι γενικά οκ ανοίγει ο άλλος θέμα να πει τι, δε μου αρέσουν οι Kings of Leon. οκ...

 

Που εν τω μεταξύ είναι και μια μπάντα η οποία πραγματικά δε μου ακούγονται σα τη μίζερη δουλειά που απλά τη σπρώχνουν για να πιάσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ έλα είδα bassbill, iliasbass ο άλλος, peterbass από πάνω (λίγη φαντασία ρε παιδιά :P)

 

bass bass bass...ο παρασκευάς. Καλό ή θυμιζει Καρβέλα; ;D

Μη βροντοχτυπας τις χαντρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ έλα είδα bassbill, iliasbass ο άλλος, peterbass από πάνω (λίγη φαντασία ρε παιδιά :P)

Λάθος μου!

 

Το σχόλιο μου είναι γενικά οκ ανοίγει ο άλλος θέμα να πει τι, δε μου αρέσουν οι Kings of Leon. οκ...

 

Που εν τω μεταξύ είναι και μια μπάντα η οποία πραγματικά δε μου ακούγονται σα τη μίζερη δουλειά που απλά τη σπρώχνουν για να πιάσει :)

 

Όλα καλά ;D Κατάλαβα την παρεξήγηση, και σε συμφωνώ και με τα υπόλοιπα που λές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρε φωτιες που αναψα!!!

απλα ρε παιδια δεν μου αρεσουν και εχω βαρεθει να τους ακουω στο ραδιο....

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρε φωτιες που αναψα!!!

απλα ρε παιδια δεν μου αρεσουν και εχω βαρεθει να τους ακουω στο ραδιο....

 

Κλείστο  Ηλία ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ έλα είδα bassbill, iliasbass ο άλλος, peterbass από πάνω (λίγη φαντασία ρε παιδιά :P)

 

ok να το αλλαξω σε iliasguitar? iliasbuzz? whatever... ::)

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου