Προς το περιεχόμενο

Οι Back Street Boys εβγαλαν κομικ?


alkias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μας δίνεις και κανένα σχετικό link για περισσότερες πληροφορίες;

Πάντως το τελευταίο τους single είναι πολύ καλό και.. διαφορετικό από το συνηθισμένο τους στυλ!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λές? Τα παπλώματα' date=' μαξιλάρια, και κούκλες (!!!) Σάκης Ρουβάς τα έχεις δει?[/quote']

 

Και εγώ όταν γίνω διάσημος σαν τον Ρουβά θα βγάλω φουσκωτές σεξοκούκλες "kourosava"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λές? Τα παπλώματα' date=' μαξιλάρια, και κούκλες (!!!) Σάκης Ρουβάς τα έχεις δει?[/quote']

 

Και εγώ όταν γίνω διάσημος σαν τον Ρουβά θα βγάλω φουσκωτές σεξοκούκλες "kourosava"

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λές? Τα παπλώματα' date=' μαξιλάρια, και κούκλες (!!!) Σάκης Ρουβάς τα έχεις δει?[/quote']

 

Και εγώ όταν γίνω διάσημος σαν τον Ρουβά θα βγάλω φουσκωτές σεξοκούκλες "kourosava"

Kourosava νομιζω οτι εχεις και το "ονομα" :wink: :lol: (αν θυμαμαι καλα το ονομα σου..... :oops: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λές? Τα παπλώματα' date=' μαξιλάρια, και κούκλες (!!!) Σάκης Ρουβάς τα έχεις δει?[/quote']

το "μικρόφωνο καραόκε" ρουβάς!!!! ξέρετε πόσο έχει??? 100 ευρώ!!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λές? Τα παπλώματα' date=' μαξιλάρια, και κούκλες (!!!) Σάκης Ρουβάς τα έχεις δει?[/quote']

 

Και εγώ όταν γίνω διάσημος σαν τον Ρουβά θα βγάλω φουσκωτές σεξοκούκλες "kourosava"

Kourosava νομιζω οτι εχεις και το "ονομα" :wink: :lol: (αν θυμαμαι καλα το ονομα σου..... :oops: )

Μέσα είσαι :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το "μικρόφωνο καραόκε" ρουβάς!!!! ξέρετε πόσο έχει??? 100 ευρώ!!!

 

8O απο τη μια είναι αστείο και απο την άλλη κρίμα... Σκέψου οτι 50 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά θα μου έρθει η ψωρο-ακουστική που παρήγγειλα απο τον θωμά... Με αυτά τα λεφτά όποιος θέλει παίρνει 2....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου