Προς το περιεχόμενο

Ηρθε η rockinger tele!


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα απο πολυ πολυ ψαξιμο και αναζητηση χρηματων, την δευτερα εκανα επιτελους την πολυποθητη παραγγελεια της παρακατω rockinger tele:

 

kt005rw.jpg

 

η αγορα εγινε με εμβασμα και ηταν πανευκολη και χωρις προβληματα. αφου τελειωσα με τα διαδικαστικα, επικοινωνησα τηλεφωνικα μαζι τους και τους επεσημανα να μου στειλουν την πιο ελαφρια που μπορουν, οπως επισης να προσεξουν στο σωμα να ταιριαζουν τα νερα των ξυλων καθως καποιος αγοραστης ανεφερε στο harmony-central ,πως τα κομματια διεφεραν ελαφρα στο χρωμα και στα νερα των ξυλψν και αυτο ηταν αντιαισθητικο.σε γενικες γραμμες ηταν ευγενικοτατοι και προθυμοι να ακουσουν τις παραξενιες και τις απαιτησεις μου.

το μονο που μενει τωρα ειναι να την πιασω στα χερια μου και να σας πω τις εντυπωσεις μου.

οποιος ειναι απο βορεια ελλαδα και ιδιαιτερα απο θεσσαλονικη και ψαχνεται προς αυτην την κατευθυνση, μπορει με το νεο ετος να επικοινωνησει μαζι μου να βρεθουμε για να παιξει, μιας και οτι και να πω εγω για την ποιοτητα της δεν νομιζω να ειναι αντικειμενικο, αφου θα ειναι γενικα η πρωτη μου tele kαι δεν εχω αποψη για το αν θα ειναι καλη η οχι. :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΚΑΛΗ "ΠΑΤΑΓΓΕΛΙΑ"!! :lol:

 

Το alder ετσι κι αλλοιως δεν εχει & πολλα "νερα" & μεγαλες διαφορες στο βαρος,οποτε μην ανησυχεις για missmatch :wink:

 

Αντε και οταν σου ερθει περιμενουμε κριτικη & φωτο .

 

Welcome to the tele club!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε και σε λιγο καιρο να τις κανεις ΤΟΣΕΣ!!!!

 

TELES+.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον ειμαι αχαριστος, αλλα ηδη σκεφτομαι την επομενη... και δεν φταιω εγω. μολις εμαθα οτι η κολλητη μου φιλη ετοιμαζει φετος ταξιδι ιαπωνια και ειναι κριμα να μην μου φερει ενα αναμνηστικο....

 

tl5280txnat17kv.th.jpg

βεβαια, παραφραζοντας τα λογια μελους του noiz, "εν αρχη ην η tele", και μετα Ο ΛΑΜΠΑΤΟΣ, πριν απο οποιαδηποτε αλλη αγορα.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μονη ενσταση που εχω ειναι οτι τους εχω παρακαλεσει να με ειδοποιησουν μολις λαβουν τα χρηματα και ακομα δν εχω ειδοποιηθει, ενω απο την τραπεζα μου ειπαν οτι απο το επομενο πρωινο θα τα ειχαν λαβει.

 

η αληθεια ειναι οτι μεχρι να την πιασω στα χερια μου , θα παθω ελκος :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο υπερβολικο σε βλεπω!

:lol:

 

ΑΠΟΚΛΕΙΤΑΙ να φτασει το εμβασμα στη Γερμανια σε μια ημερα,και αν βαλεις και τις 2 ημερες βαλερ που κρατανε οι τραπεζες δεν νομιζω να πιστωθει ο λογ/μος τους πριν τη Παρασκευη :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος απο υπερβολικος ειμαι και κατι αλλο που δεν μπορω να το γραψω γιατι ειναι shocking(κα@#$%#$%ς) :D !!!!!

 

σοβαρα τωρα το αναφερω γιατι ετσι μου ειπαν απο την τραπεζα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε και σε λιγο καιρο να τις κανεις ΤΟΣΕΣ!!!!

 

TELES+.jpg

 

σουπερφανκ σε λίγο έτσι θα είναι η συλλογή με τις στρατοκάστερ μου (5 είναι ως τώρα :lol: :lol: )

 

ξέρεις τι μου θυμίζει η όλη φάση? Θα θυμάσαι το ανέκδοτο που λέγαμε μικροι.....πω πωωωω πινεδεθ.....

 

μόλις την πάρεις στα χέρια mechmg** βάλε φωτό να δούμε :wink:

αντε... μπορεί να αξιζει τον κόπο η υπομονή .......

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο site της rockinger σχετικα με το πως ερχεται με dhl :

 

We ship all orders as soon as possible

All orders will be sent via DHL. We are working from Monday to Friday. Most international orders leave our warehouse within 2-3 business days after we have received your order.

 

εγω απο που την περιμενω??απο ΕΛΤΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mechmg93 σε ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩ. Την ίδια ακριβώς σκέφτομαι να παραγγείλω κι εγώ οπότε ανυπομονώ να μάθω εντυπώσεις. Απλά εγώ θα προτιμούσα maple ταστιέρα, αλλά δεν μόνο σε rosewood βγαίνουν τα rockinger kits δυστυχώς... :(

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου