Προς το περιεχόμενο

Ηρθε η rockinger tele!


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μεγαλη μα@#$%α το εμβασμα τελικα. ακομα δεν εχουν παρει τα λεφτα. 5 μερες χαμενος χρονος. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τεραστια μα@#$%α το εμβασμα......εμενα καθυστερησε 10 μερες!! :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τετοια λεγε μου να παω να γκρεμισω την alpha bank που μου ειπαν οτι το επομενο πρωι θα ειχε ολοκληρωθει η διαδικασια... :twisted:

 

καλα να παθω :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστωτικη αγορι μου!!μονο πιστωτικη!

 

απο οτι ειδα η Rockinger εχει λογαριασμο σε μια μικρη τοπικη τραπεζουλα.

Που σημαινει οτι χρονικα τα λεφτουδακια σου θα κανουν τον εξης κυκλο

 

2 μερουλες για να φυγουν απο την ALPHA BANK (να μην τα κρατησει 2 μερουλες για να βγαλει 1 ευρουδακι απο την 'εκμεταλευση' τους??)

αλλες 2 μερουλες να πανε απο τον ανταποκριτη της Alpha Bank που ειναι η Deutsche Bank στον ανταποκριτη της τραπεζουλας της Rockinger & αλλες 3-4 μερουλες να πανε στην τραπεζουλα απο τον ανταποκριτη.

Αυτο συμβαινει ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΑΣΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ και αυτα που σου ειπαν στην τραπεζα ηταν λαμακιες!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την alpha bank δεν μου λενε μαλακιες(τουλαχιστον δεν με κοροιδευουν) γιατι εχω γνωστο υπαλληλο. μιλησα μαζι τους τωρα και μου ειπαν οτι τα λεφτα εχουν μπει και ειναι ζητημα το ποτε θα πιστωθει ο λογαριασμος τους. ειναι θεμα της τραπεζας του rockinger.

εγω θα τους στειλω ενα χαρτι που μου εχουν δωσει με τον αριθμο εντολης και αλλες πληροφοριες που με αυτο μπορουν να πανε να τα παρουν και οτι γινει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την alpha bank δεν μου λενε μαλακιες(τουλαχιστον δεν με κοροιδευουν) γιατι εχω γνωστο υπαλληλο. μιλησα μαζι τους τωρα και μου ειπαν οτι τα λεφτα εχουν μπει και ειναι ζητημα το ποτε θα πιστωθει ο λογαριασμος τους. ειναι θεμα της τραπεζας του rockinger.

εγω θα τους στειλω ενα χαρτι που μου εχουν δωσει με τον αριθμο εντολης και αλλες πληροφοριες που με αυτο μπορουν να πανε να τα παρουν και οτι γινει..

 

Έχεις δίκιο και εσύ και ο φίλος σου. Συμβαίνουν αυτά ιδιαίτερα εαν μεσολαβούν αναταποκρίτριες τράπεζες. Έχεις συμπληρώσει σωστά τα στοιχεία στο έμβασμα. Έχεις βάλει IBAN ;

 

Μπορείς να ζητήσεις να κάνουν tracer αλλά αυτό κοστίζει.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα ένα email στη Rockinger και τους ρωτούσα γιατί δεν βάζουν και maple στα kits τους, μιας και θα πιθανώς έτσι να πουλούσαν περισσότερες κιθάρες και έλαβα την παρακάτω απάντηση:

 

Hello,

 

we are a little company so we can't offer guitars in too many

versions. And our decision was rosewood.

 

Και σε ερώτηση αν σκέφτονται να φέρουν μελλοντικά maple:

 

Hello,

 

not it is not planned to change our kits

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΗΡΘΕ ΗΡΘΕ :D :D :D :D :D

δεν το πιστευω ειλικρινα.παραγγειλα δευτερα, εφυγε απο γερμανια την πεμπτη και σημερα την εχω στα χερια μου!!!!!!

ειλικρινα δεν πιστευα στα ματια μου, γιατι ειναι πολυ πιο ομορφη απο οτι φαινεται στο site.

ζυγιζει 3.6 κιλα και απ οτι μπορουν να κρινουν τα ματια μου ειναι αψογη κατασκευαστικα. η μονη ατελεια που εχει μετα απο το ψειρισμα που της εκανα ειναι οτι το pickguard δεν ειναι τελεια κομμενο στον neck μαγνητη αλλα μαλλον υπερβαλλω...

αυριο θα ανεβασω φωτογραφιες :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου