Προς το περιεχόμενο

Ηρθε η rockinger tele!


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δυστυχως ειμαι αθηνα μακρια απο τασ gadgets μου και ισως αργησω να ανεβασω φωτο.

 

elavd>>αν ανησυχεις για την εμφανιση, παραγγειλε τωρα!!!!!!!προκειται για επιπλο πραγματικα...αν ανησυχεις για τον ηχο, δεν μπορω να σε βοηθησω λογω ελλειψης εμπειριας. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιώθω την τσέπη μου να με ...τρώει επικίνδυνα τις τελευταίες μέρες και μετά από ΠΟΛΛΑ ψαξίματα, και επηρεασμένος και από τον Superfunk βλέπω ότι είναι η λύση best value for money (τουλάχιστον έτσι φαίνεται...)

Το μόνο που με σταματάει κατά κάποιο τρόπο, είναι (αυτό που έχω ξαναπεί) ότι έχω ταυτίσει για κάποιο λόγο οπτικά τις tele με maple, και αυτή δυστυχώς έχει rosewood ταστιέρα...

 

Αλλά είμαι στα πρόθυρα της αγοράς της, για αυτό αγωνιώ να γράψεις ένα review και να μας στείλεις όσο το δυνατόν περισσότερες photos για να κατατοπιστούμε!!! :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που με σταματάει κατά κάποιο τρόπο, είναι (αυτό που έχω ξαναπεί) ότι έχω ταυτίσει για κάποιο λόγο οπτικά τις tele με maple, και αυτή δυστυχώς έχει rosewood ταστιέρα...

 

οχι μονο ΟΠΤΙΚΑ αλλα και στον ΗΧΟ!! 8O :lol: :lol:

η διαφορετικη ταστιερα κανει ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ & ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ διαφορα στον ΗΧΟ!! :lol: :lol:

τι δηλ. νομιζεις οτι αυτο το 5% της συνολικης μαζας του μπρατσου :lol: που καταλαμβανει ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ :?: :lol: :lol:

Για ακου τον τελευταιο δισκο των Stones!! :lol:

Οποιος ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να ξεχωρισει τα κομματια στα οποια ο Keith παιζει με tele με ταστιερα rosewood απο αυτα που παιζει με tele με ταστιερα maple ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΚΟΥΦΟΣ! :lol: :lol: :lol: :? :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SUPERFUNK ήμουν έτοιμος να σε ρωτήσω αν η προηγούμενη απάντηση σου για τις ταστιέρες ήταν ειρωνική ή αλήθεια . Εκεί θα στα έχωνα (με σεβασμό) κανονικά με πρόλαβες . Όποιος βιάζεται ...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικη και καλόπαιχτη!

 

Αν και διάβασα όλο το thread, δεν το είδα πουθενά, τελικά πόσο κόστισε η κατασκευή και τα μεταφορικά σύνολο?

Όχι τίποτε΄άλλο να ετοιμαζόμαστε κι εμείς σιγά σιγά για καμμιά στρατ, αν αξίζει τον κόπο.

:wink:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ο διαχωρισμός απο new member σε full θα πρέπει να μην γίνεται με βάση την παλαιότητα των μελών ????? Να μου πείς απο την άλλη όλοι έχουν δικαίωμα να μιλάνε ακόμα και εγώ (το μόνο κακό της δημοκρατίας )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.rockinger.com :wink:

 

δεν εγινε καμμια κατασκευη η κιθαρα πωλειται ετοιμη (απλα το μονο που εχεις να κανεις ειναι σετ απ & τελικο κοψιμο του nut (το οποιο στο κανουν και αυτοι αν θες με μικρη επιβαρυνση)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου