Προς το περιεχόμενο

προβλημα με windows xp


νικπαστ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλημερα εχω ενα pc με windows xp  και εδω και κανα 6μηνο μου βγαζει οταν ανοιγω το οτι πιθανον εχω πεσει θυμα πειρατικης εκδοσης του και μου βγαζει 2 επιλογες μια για να συνεχισω ωστε να μπω και μια ωστε να λυσω τωρα τοι προβλημα,μια φορα που πατησα την δευτερη επιλογη με πηγε  στο site  της microsoft να αγορασω με 200 ευρω το windows xp πoυ χρησιμοποιω,μπορει καποιος να μου πει με απλα βηματα τι να κανω?εχω ακουσει οτι βρισκεις κατι serial number μεσω internet και μετα δουλευει οπως πρωτα.τα φωτα σας παρακαλω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκεις το χαρτάκι που είναι κολλημένο πάνω στο PC σου και περιέχει τον κωδικό που έχεις αγοράσει. Αν δεν έχεις κάνει αυτή την κίνηση δίνεις τα 200€ και είσαι νόμιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημερα εχω ενα pc με windows xp  και εδω και κανα 6μηνο μου βγαζει οταν ανοιγω το οτι πιθανον εχω πεσει θυμα πειρατικης εκδοσης του και μου βγαζει 2 επιλογες μια για να συνεχισω ωστε να μπω και μια ωστε να λυσω τωρα τοι προβλημα,μια φορα που πατησα την δευτερη επιλογη με πηγε  στο site  της microsoft να αγορασω με 200 ευρω το windows xp πoυ χρησιμοποιω,μπορει καποιος να μου πει με απλα βηματα τι να κανω?εχω ακουσει οτι βρισκεις κατι serial number μεσω internet και μετα δουλευει οπως πρωτα.τα φωτα σας παρακαλω..

Ας αφήσουμε όλα τα άλλα, ειλικρινά πιστεύεις ότι αυτό το forum είναι το ιδανικό μέρος για να κάνεις αυτή την ερώτηση;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στα πολλά updates των windows xp που κατεβαίνουν αυτόματα, υπάρχει και ένα που λέγεται "Windows Genuine Advantage Notification". Το συγκεκριμένο update, με το που εγκαθίσταται ελέγχει εάν το λειτουργικό που έχουμε εγκατεστημένο είναι νόμιμο. Εάν δεν είναι, παρουσιάζει τη συμπεριφορά που περιγράφει ο φίλος + αντικαθιστά την εικόνα του desktop που έχουμε επιλέξει με ένα μαύρο background.

 

Αυτά προς ενημέρωση και για να μη νομίζει κάποιος που του έχει συμβεί ότι είναι ιός ή κάποιο λάθος του συστήματος.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου