Προς το περιεχόμενο

PARTSCASTER εμπειριες!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@TGL

 

Δεν χρειάζεται γιατί επίσης δεν με ενδιαφέρει.Έχω δύο, μια φτηνιάρα από parts μέτριας ποιότητας (χαμηλής αξίας)που έδεσα μόνος μου και ακόμα παίζει ;D(του εξοχικού να μην φοβάται τα παιδιά κ.λ) και μια με πολύ καλά parts για τα λεφτά της (450€ τα parts) προς μοντάρισμα από τεχνίτη εμπιστοσύνης.

Άν υπάρχει στο εμπόριο μονοκόμματο swamp ash με maple μανίκι, λοκ κλειδιά,κοκκάλινο nut,μασίφ ατσάλινο τρέμολο μπλοκ και SD ssl-1 set,original fender πλαστικά,ματσαρισμένα pots(ακόμα και το push-pull),crl 5-way, σε αυτά τα λεφτά...λυπάμαι αλλά δεν τρέχω σε κόντρες ;DΠέρα από την πλάκα όμως,το δολλάριο ήταν σκοτωμένο και ήμουν τυχερός με το τελωνείο και στις αγορές μου.Βλέπεις λοιπόν ότι δεν διαφωνούμε κατά βάθος,αλλά ας μην είμαστε και τόσο απόλυτοι ;)Πάντα υπάρχουν ευκαιρίες,περιπτώσεις και εξαιρέσεις.Εξίσου φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ερωτηση !

 

Στα μπρατσα που αγοραζετε (Musikraft,Warmoth κτλ) παιρνετε το nut ετοιμο απο αυτους κομμενο και κολλημενο ή  το φτιαχνετε οταν φτασει το μπρατσο σπιτι σας οπου το πατε σε ενα μαστορα και το ετοιμαζει αυτος ?

 

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση !

 

Στα μπρατσα που αγοραζετε (Musikraft,Warmoth κτλ) παιρνετε το nut ετοιμο απο αυτους κομμενο και κολλημενο ή  το φτιαχνετε οταν φτασει το μπρατσο σπιτι σας οπου το πατε σε ενα μαστορα και το ετοιμαζει αυτος ?

 

Προτεινω το νουμερο 2! :D

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου