Προς το περιεχόμενο

Aναλόγιο για KORG PA


killbill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά υπάρχει αναλόγιο για να βάλω στο KORG PA 50?

Έχω δει ότι έχει πίσω δύο μικρές τρυπούλες που μάλλον για το αναλόγιο θα είναι υποθέτω. Που μπορώ να βρω το αναλόγιό του όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ το σκέφτηκα απλά δεν βρήκα κάτι με μια αναζήτηση που έκανα στο site τους. Θα τους στείλω ένα mail ή θα τους πάρω τηλέφωνο. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 μήνες αργότερα...

Ναι μεταχειρισμένο το πήρα.

 

Πάντως τηλεφώνησα και μουείπαν ότι δεν πωλείται το αναλόγιο και θα πρέπει να γίνει ειδική παραγγελία από Γερμανία. Καλύτερα να αγοράσω νέο αρμόνιο λέω εγώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο.Μπορείς να πάρεις είτε ένα απλό και να το στήσεις από πίσω είτε να πάρεις ένα λεπτό σίδερο και να το διαμορφώσεις κατάλληλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ευχαριστώ, κάποια πατέντα θα βρω να κάνω!

ο προκατοχος σου τι το κανε?..γιατι νομιζω οτι δεν το ηξερες το ''περι αναλογιου''.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή ερώτηση. όντως δεν γνώριζα περι αναλογίου.

Βασικά το αναρωτήθηκα και εγώ τι να το έκανε όταν ανακάλυψα μια μέρα που ξεσκόνιζα πίσω από το αρμόνιο, ότι το αρμόνιο παίρνει αναλόγιο.

Τι να πω.. να μην το είχε ούτε αυτός;  ???

Να το είχε και να το κράτησε δεν στέκει.. γιατί εδώ μου χάρισε ολόκληρη βάση (τον τρίποδα).

 

Τέλος πάντων. έχω μείνει και εγώ με την απορία  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνοντας λίγο στο internet βρήκα αναλόγια που προσαρμόζονται πάνω στην βάση (στον τρίποδα) του αρμονίου.

 

http://www.musica.gr/pegasus/products01/show00.php?code=16254&pcode=SHOW_PROD16254

 

Έχει κανείς υπόψη του τίποτα άλλο;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου