Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως, αλλά έχει επιλογές, όχι μόνο fender, warwick και behringer...

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο να αναφεροντε και οποιες προσπαθειες ελληνικων καταστηματων

ε.... από την αρχή αναφέρονται (5ο ποστ και πέρα)

...παιδιά ειλικρινά απο την στιγμή που έκανα την παραγγελία(ηλ.ακουστική κιθαρούλα) ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ δύσκολα θ'αλλάξω το...

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR

κορυφαίες τιμές,άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση,τέλειο πακετάρισμα,Έλληνας πωλητής και το σημαντικότερο ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ!!!...θέλουμε τίποτα άλλο...???

...παιδιά ειλικρινά απο την στιγμή που έκανα την παραγγελία(ηλ.ακουστική κιθαρούλα) ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ δύσκολα θ'αλλάξω το...

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR

κορυφαίες τιμές,άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση,τέλειο πακετάρισμα,Έλληνας πωλητής και το σημαντικότερο ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ!!!...θέλουμε τίποτα άλλο...???

Θα συμφωνίσω μαζί σου. Ό,τι και αν αγοράσω είναι απο εκεί. Πακετάρισμα πάρα μα πάρα πολυ καλό. Και πραγματικά το σημαντικότερο, η αντικαταβολή. Μετά απο εκικοινωνία μαζί τους μου είπαν πως μπορώ να ανοίξω το δέμα μου μόλις φτάσει, όσο είναι ακόμη ο τύπος απο την courier δίπλα μου και αν κάτι δεν μου αρέσει χωρίς καμία επιβάρυνση η διάφορες ερωτήσεις, κατευθείαν πίσω χώρις το παραμικρό ευρώ απο την τσέπη μου. Και όπως είπαμε, αντικαταβολή, όχι τρέχα σε τράπεζες η κάρτες και διάφορα. Και ταχύτατα όλα. Αρκετές φορές φρηγορότερα και απο τις ημερομηνίες που λέν, αργότερα ποτέ ( η έστω δεν μου έτυχε).

http://myworld.ebay.com/nealsmusic?ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1181

Παιδες δειτε αυτο το μαγαζι  στο ebay! ειναι τρελοι οι τυποι....

1. κανουν μετατροπη σε ολα τα ηλεκτρονικα στα δικα μας βολτ τσαμπα.

2. εχουν μεταφορικά 33 ευρω.... ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ!

Ενισχυτης που στο θωμα κανει 480 τον βρήκα με παραδοση στο σπιτι μου 350 και ολα ειναι αντιστοίχως....

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Αναρτήσεις

• Ιδεάρες, φοβερή παραγωγή, κομματάρα γενικά.     Φρέσκο φρέσκο  
    • Εγώ αν νιώσω ποτέ περιπετειώδης με τα σχήματα θα πάω σε Reverend, η μόνη εταιρία που φτιάχνει σχήματα τα οποία μου κάνουν κλικ.  
    • Δεν ξέρω τι λέτε εγώ τις βρίσκω κούκλες, εάν είναι σε ποιότητα, ήχο και τιμή της τέλε cv θα πάρω μια.
    • Φιλικά Ν. "Ο χρόνος έκθεσης στην ηλιακή ακτινοβολία που απαιτείται για τη σύνθεση των απαραίτητων ποσοτήτων βιταμίνης D εξαρτάται από διάφορους παράγοντες, οι οποίοι αναφέρθηκαν παραπάνω.Έκθεση του 18% του σώματος  (άνω- κάτω άκρα, πρόσωπο) στο ηλιακό φως,   για 10-15 από τις 10 πμ μέχρι τις 2 μμ, χωρίς αντηλιακό, τρεις  φορές την εβδομάδα θεωρείται  ικανό χρονικό διάστημα για να παράσχει στον οργανισμό την απαιτούμενη ποσότητα βιταμίνης D. Βέβαια, υπάρχουν προβληματισμοί όσον αφορά στην έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία και την πρόκληση καρκίνου του δέρματος. Η παρατεταμένη έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία πρέπει να αποφεύγεται, ιδίως στην παιδική ηλικία. Φαίνεται, πάντως, ότι η χρόνια – όχι έντονη – έκθεση στο ηλιακό φώς δεν είναι παράγων κινδύνου για εμφάνιση μελανώματος – αντίθετα ίσως είναι προστατευτική. Στη σύγχρονη βιβλιογραφία, προκύπτει μεγάλος προβληματισμός σχετικά με την έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία, ώστε να επιτευχθεί «ισορροπία» ανάμεσα στην πρόληψη – αποφυγή δερματικού καρκίνου και την επίτευξη επαρκών επιπέδων βιταμίνης D, που λειτουργούν προστατευτικά."   Από: http://www.venizeleio.gr/vitamini-d-apantisis-se-synithi-erotimata/    
    • βρηκα την νεα signature του Jim Root των Slipknot ..... starcaster με μαόνι σώμα, έβενος ταστιέρα, και EMG 81/60 ..... 🤣
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.