Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+δασμους?

το εχουμε ΛΕΙΩΣΕΙ το θεμα,κανε ενα search.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρεμα. συμμετειχα κι εγω στα λιωσιματα. Δεν ρωταω, απλα επισημαινω οτι  +δασμους= τιμη thomann.

απλα επισημαινω οτι  +δασμους= τιμη thomann.

ακριβως εκτος και αν ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΟΥΝ (με κινδυνο να τους κλεισουν το μαγαζι στις ΗΠΑ) & δηλωσουν χαμηλοτερη αξια.

και τετοια πραγματα δεν γινονται ετσι δεν ειναι?

αλλα και να..γινοντουστασαντε ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΟΙΖ δεν τα εγκρινουμε ουτε τα προτεινουμε αυτα τα αισχη  μια και το φορουμ ειναι ΔΗΜΟΣΙΟ και το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ μπορει και να το παρακολουθει και εμεις ειμαστε ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ ως γνησιοι Ελληνες....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

;)

Παντως δεν το παιρνουν αυτο το ρισκο (του να γραψουν μικροτερη αξια) πλεον ολα τα μαγαζια στο ebay. Το ebay στελνει λιστες με τις αγοροπωλησιες στα τελωνεια και υπαρχει η δυνατοτητα (στα σοβαρα κρατη) να εντοπιστει καποια τετοια ατασθαλία των συναλλασσομένων .

Το ebay στελνει λιστες με τις αγοροπωλησιες στα τελωνεια και υπαρχει η δυνατοτητα (στα σοβαρα κρατη) να εντοπιστει καποια τετοια ατασθαλία των συναλλασσομένων

ΑΚΡΙΒΩΣ,στη Γερμανια σε ...περιμενει η ...εκτυπωση του auction που κερδισες στο τελωνειο και ετσι...και κανεις (η κανει ο πωλητης) καμμια λαλακια & δηλωσει ψευτικη αξια σε σκιζουν ( προστιμο ισο με την πραγματικη αξια  και κατασχεση του αντικειμενου) ...καποια στιγμη σε 239 χρονια..που θα αποκτησουν...κομπιουτερ και τα ελληνικα τελωνεια θα γινεται και εδω αυτο... ;D

Καλησπέρα και από εμένα.

Απ' όσο έχω ψάξει το φόρουμ κυρίως για μουσική μιλάτε και απ' ότι βλέπω και στο θέμα online μαγαζιά κατα εκεί πάει. Οπότε εγώ προσθέτω δύο online μαγαζιά από Αμερική που έχουν κυρίως για audio department εξοπλισμό κινηματογράφου, ENG, κλπ κλπ..

Coffey Sound

http://www.coffeysound.com

Pro Sound

http://www.pro-sound.com

...και μιας και έγινε ανάσταση, ας σχολιάσουμε (αν δεν έχει ήδη σχολιαστεί) πως το Guitar Center της Αμερικής πλέον προσφέρει παγκόσμια αποστολή προϊόντων, και δωρεάν αν η παραγγελία υπερβαίνει ένα ορισμένο ποσό: http://www.guitarcenter.com/International/ContextSelector.aspx

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ COREBST.COM. ΤΡΕΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ORIGINAL ΠΡΟΙΟΝΤΑ. ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΔΕΙ???

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Αναρτήσεις

• Ιδεάρες, φοβερή παραγωγή, κομματάρα γενικά.     Φρέσκο φρέσκο  
    • Εγώ αν νιώσω ποτέ περιπετειώδης με τα σχήματα θα πάω σε Reverend, η μόνη εταιρία που φτιάχνει σχήματα τα οποία μου κάνουν κλικ.  
    • Δεν ξέρω τι λέτε εγώ τις βρίσκω κούκλες, εάν είναι σε ποιότητα, ήχο και τιμή της τέλε cv θα πάρω μια.
    • Φιλικά Ν. "Ο χρόνος έκθεσης στην ηλιακή ακτινοβολία που απαιτείται για τη σύνθεση των απαραίτητων ποσοτήτων βιταμίνης D εξαρτάται από διάφορους παράγοντες, οι οποίοι αναφέρθηκαν παραπάνω.Έκθεση του 18% του σώματος  (άνω- κάτω άκρα, πρόσωπο) στο ηλιακό φως,   για 10-15 από τις 10 πμ μέχρι τις 2 μμ, χωρίς αντηλιακό, τρεις  φορές την εβδομάδα θεωρείται  ικανό χρονικό διάστημα για να παράσχει στον οργανισμό την απαιτούμενη ποσότητα βιταμίνης D. Βέβαια, υπάρχουν προβληματισμοί όσον αφορά στην έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία και την πρόκληση καρκίνου του δέρματος. Η παρατεταμένη έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία πρέπει να αποφεύγεται, ιδίως στην παιδική ηλικία. Φαίνεται, πάντως, ότι η χρόνια – όχι έντονη – έκθεση στο ηλιακό φώς δεν είναι παράγων κινδύνου για εμφάνιση μελανώματος – αντίθετα ίσως είναι προστατευτική. Στη σύγχρονη βιβλιογραφία, προκύπτει μεγάλος προβληματισμός σχετικά με την έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία, ώστε να επιτευχθεί «ισορροπία» ανάμεσα στην πρόληψη – αποφυγή δερματικού καρκίνου και την επίτευξη επαρκών επιπέδων βιταμίνης D, που λειτουργούν προστατευτικά."   Από: http://www.venizeleio.gr/vitamini-d-apantisis-se-synithi-erotimata/    
    • βρηκα την νεα signature του Jim Root των Slipknot ..... starcaster με μαόνι σώμα, έβενος ταστιέρα, και EMG 81/60 ..... 🤣
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.