Προς το περιεχόμενο

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χρόνια πολλά και πάνω απ'όλα χρόνια καλά σε όλους...

 

Εύχομαι στους συναδέλφους noiz-άδες με το νέο έτος περισσότερο equipment, άπειρα gadgets και άπειρη έμπνευση για καλή μουσική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους φίλους , μέλη, συντελεστές, συνεργάτες του NOIZ.gr , εύχομαι :!: Χρόνια Πολλά, Καλές Γιορτές, :!:

 

Αφήστε συνθια κιθάρες ντραμς pc κλπ και ντου στα μελομακάρονα :!: :lol: :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι σε όλους Χρόνια Πολλά και καλά,καλές διακοπές σε όσους ξεκουράζονται και καλή ξεκούραση στους φοιτητές που είναι καθοδόν για μια ακόμη εξεταστική(και εγώ ένας απο αυτούς :lol: )

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί φίλοι χρόνια σας πολλά με υγεία για όλους εσάς και τις οικογένειές σας. ¶κούγομαι κάπως σαν παππούς...αλλά δυστυχώς πριν λίγες μέρες έχασα έναν φίλο 28 χρονών και έχω συγγλονιστεί αρκετά. Να μαστε όλοι καλά και τα υπόλοιπα έρχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω παλι να εκφρασω τις θερμες μου ευχες σε ολους τους noizαδες ανεξαιρετως .να εχετε μια χρονια γεματη Υ Γ Ε Ι Α πανω απ ολα και ορεξη για πολλη και καλη μουσικη!ευχομαι ολοι να γινομαστε καλυτεροι και σπουδαιοτεροι.ο καθενας με τον τροπο του , ειτε παιζοντας ,ειτε γραφοντας , ειτε συνθετοντας.....ολοι να ''παθουμε'' τα καλυτερα!!!!!!!

χ ρ ο ν ια&&& π ο λ λ α !!!!!!!em.icon.bigsmile.png

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου