Προς το περιεχόμενο

(HUGE) Οδηγός κλασσικής μουσικής... (αλλιώς: τρέχα γύρευε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπραβο σου ρε Νικολα.Πααααρα πολυ χρησιμες πληροφοριες μαζεμενες κ για μας που βαριομαστε να ψαχνουμε ή το αμελουμε μιας κ δεν ειναι προτερεοτητα μας η κλασσικη.

 

Θα το μελετήσω εξωνυχιστικά απο τώρα και θα κανω και ακροαση των εργων μπας και μαθω τπτ.

 

+1

 

Θα πρότεινα τα youtube links να γινουν στη μορφη hxxp, ωστε να φορτωνει καλυτερα η σελιδα :) (edit : με πρόλαβες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

+1

 

Θα πρότεινα τα youtube links να γινουν στη μορφη hxxp, ωστε να φορτωνει καλυτερα η σελιδα :) (edit : με πρόλαβες)

Έβαλα ένα "H" στην αρχή ώστε να μην βγαίνουν τα λινκς σε embedded videos. Το αντιγράφετε και ορίστε...

 

Να κάνω τα σύγχρονα σε άλλο θρεντ, που έχουν ΠΟΛΥ ψωμί (παραπάνω, απ'ότι όλα τα προηγούμενα);... Ο Νίκος έτσι λέει, αλλά μου φαίνεται πιο σκόπιμο να είναι μαζεμένα, για να υπάρχουν αναφορές σε προηγούμενα, κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000  για το post σου.

Πραγματικά,ωραία και χρήσιμη για εμάς τους αδαείς,προσπάθεια... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετος!

 

Αν και αν ειχα ενα παραπονο, θα ηταν οτι δεν ειδα αναφορα στον μεγαλο εκπροσωπο της 2ης σχολης της Βιεννης, τον Varese..

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Edgard_Var%C3%A8se

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Έχεις δίκιο, τον ξέχασα... Αλλά νομιζω ότι ο Varese (Ionisation, κλπ) δεν έχει σχέση με τη 2η σχολή της Βιέννης. Τέλος πάντων, πιθανότατα έχω ξεχάσει και άλλους, αλλά... Ένα μυαλό το έχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

να κανουμε και καμια κουβεντα αν ειναι ... μη τα μπλεξουμε! λεω εγω τωρα...

λοιπόν; πού είναι η κουβέντα; Αυτό το θρεντ μας τελείωσε απο Input. Έχει μεταφερθεί το υπόλοιπο σε άλλο θρεντ (λινκ παραπάνω). χαχαχα! ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυό κιλά αστρικό κάρμα στο Νικόλα και επειγόντως..!!! ;D

 

Με ταξίδεψες πίσω στα χρόνια του ωδείου και της θεωρίας.... Ε, ρε τι μου θύμησες...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου