Προς το περιεχόμενο

Aκουστικη 500-600 Ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Αποκλείεται ομως να ηταν θεμα χορδων? Δηλαδη απλουστατα η μια να ειχε καλες χορδες(ειτε σε καλη κατασταση ειτε μαρκα που να της παει καλυτερα) και η αλλη να ειχε μαπα.

  Δυστυχως ειναι και αυτο ενα θεμα οταν αξιολογουμε κιθαρα.... Οι χορδες μπορει να την αδικουνε!

 

 

Συμφωνω(εν μερει).Σιγουρα παλιες-κακες χορδες μπορουν να καταστρεψουν τον ηχο μιας κιθαρας,αλλα οταν ειναι θεμα χορδων το ψιλιαζεσαι και πιστεψε με στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν ηταν.Παντως οταν με ενδιαφερει πολυ μια κιθαρα που φοραει παλιες χορδες λες στον καταστηματαρχη να τις αλλαξει.Αξιζουν τα 5-6 ευρω για να ακουσεις σωστα την κιθαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οταν με ενδιαφερει πολυ μια κιθαρα που φοραει παλιες χορδες λες στον καταστηματαρχη να τις αλλαξει.Αξιζουν τα 5-6 ευρω για να ακουσεις σωστα την κιθαρα

  αυτο εννοειται....το εχω κανει κι εγω.αλλα αυτο με τα 5-6 ευρω δεν το πιασα. Δεν φανταζομαι να εννοεις  οτι τα πληρωνει ο δοκιμαστης? :o

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  αυτο εννοειται....το εχω κανει κι εγω.αλλα αυτο με τα 5-6 ευρω δεν το πιασα. Δεν φανταζομαι να εννοεις  οτι τα πληρωνει ο δοκιμαστης? :o

 

 

Ω ναι!Φαντασου το.Εγω ετσι το θετω-οταν λεω στον αλλο βαλε 11αρες daddario,απο εκει και περα εξαρταται απο τον επαγγελματισμο του καθενος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... Μάιστα.... Οχι παιδια,αυτα ΔΕΝ πρεπει να τα δεχομαστε.αν μη τι αλλο,θα τη δοκιμασει και καποιος αλλος μετα απο μας.Αστη σου λεει την κιθαρα να σκουριαζει,παρτη και γρατζουνα τη κι αν δε σ'αρεσει στα π@π@ρια μου κιολας! ΟΧΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΙ!

 

                      Υ.Γ.ο πωλητης ειναι το κουμπαρακι! ;D ;D

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου