Προς το περιεχόμενο

Αγορά Iphone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

 

Το iphone δεν ειναι κινητό! Υπάρχουν και αυτοί οι τρεντυ σαφώς και χάρη σε αυτούς μετά εσύ το βρίσκεις μεταχειρισμένο σαν καινουριο στα 200 ευρώ γιατι δεν ξερουν ουτε να το ανοιξουν και το πουλανε στο iphonehellas.gr.

 

Προσωπικά δεν εχω δώσει ουδέποτε φράγκο για κινητό, είχα ένα ροζ μικρο φτηνο ερικσον δώρο της μανουλας. περσι ομως είπα να το παρω γιατι ειχα μαζεψει επιδότηση και συμπλήρωσα λεφτα και το πήρα. Γιατί το χρησιμοποιώ με σειρά προτεραιότητας;

 

Μουσική (16gb, εξώφυλλα, ΤΕΛΕΙΟΣ ήχος, ενσωματωμένοι στίχοι με προγραμματάκι, playlists, ότι σου κατέβει, παίζει και βιντεο, εχω περάσει tutorials για το protools) , Myspace, emails, office (άψογο για μένα τουλάχιστον το διάβασμα Pdf, εχω διαβάσει και 50 σελίδες σημειώσεων για το μάθημα στον δρόμο), ηχογράφηση μαθημάτων (λειτουργεί σαν κασετοφωνάκι), πρόγραμμα για μέτρηση ακουστικής χώρου, rss reader για blogs που του εχω δηλώσει, άλλα πολλά apps όπως recorder video και φωτογραφίες και podcasts και τέλος τέλος τέλος games. Μιλάμε για games που όντως μπορεις να φας ώρα αλλά δεν ασχολούμαι καν, το πήρα για δουλειά και δεν θα το άλλαζα με τίποτα. Μου λείνει τα χέρια.

Α! Είναι και κινητό!!!!

 

;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσική (16gb, εξώφυλλα, ΤΕΛΕΙΟΣ ήχος, ενσωματωμένοι στίχοι με προγραμματάκι, playlists, ότι σου κατέβει, παίζει και βιντεο, εχω περάσει tutorials για το protools)...

Σε μένα μιλάς? ;D ;D

 

Τα έχω ακόμα και δουλεύουν...

MobilePower.jpg.e0a3ffe8aaddfc84fd6cbdb1aedd099f.jpg

MacSE_1986.jpg.846ea75a3728f5e7f4b043106c763b3f.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου