Προς το περιεχόμενο

Οι ομάδες μελών του Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Όπερ σημαίνει;

 

Όπερ σημαίνει ότι καθώς είναι 1000% ευπρόσδεκτοι εδώ (και το γνωρίζουν) ίσως κάποια μέρα αποφασίσουν να ξανασκεφτούν τη συμμετοχή τους. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σημαινει οτι ολα ειναι πιθανα.

 

οταν φευγει ενα ατομο με γνωσεις αλλα και αδιαμφισβητητο attitude _η "φωνη" του politically correct noiz κατα τη γνωμη μου_ προκαλει σιγουρα αισθηση.

 

Θα συμφωνήσω.  ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπερ σημαίνει ότι καθώς είναι 1000% ευπρόσδεκτοι εδώ (και το γνωρίζουν) ίσως κάποια μέρα αποφασίσουν να ξανασκεφτούν τη συμμετοχή τους. :)

 

 

 

Επειδη βλεπω οτι αναφερεσαι σε πληθυντικο προσωπο,μιλας και για τους kwstas79 και evris;

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρω παντως οτι τα "μνημοσυνα" του εκαστοτε αποχωρουντος bloody_sunday, stormy_monday, ruby_tuesday, alderbody, poplarbody, κλπ κλπ, δεν ειναι τιποτε αλλο απο εμμεσες "δημοσκοπησεις" ή/και "ψηφοι εμπιστοσυνης"...

 

Εφυγε, μεγεια του με χαρα του. Ουτε ο πρωτος ειναι ουτε ο τελευταιος.

(Οτ)αν θα ξαναρθει θα "τα πουμε" παλι για τους (τρισδιαστατους) πυκνωτες και τα λοιπα αϋλα/ψυχοσωματικοφανταστικα...

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη καποιο νεο μελος (38 χρονων) που εχει 32 αλμπουμς δισκογραφια και περιοδειες σε ολο τον κοσμο αλλα με  μονο 28 posts και -1 καρμα οπως εγω(επειδη ειπα κακες κουβεντες σε ενα χαβαλετζιδικο θεμα) πρεπει να καθεται να κανει τουμπεκι ψιλοκομμενο η να νοιωθει ας πουμε μειονεκτικα και να μην μετραει η γνωμη του επειδη δεν φοραει στη φανελα του τα αστερακια του Champions League?

 

Εγω προσωπικα θα σεβαστω περισσοτερο τι εχει να μου πει ενας ΕΠΩΝΥΜΟΣ μουσικος με αποδεδειγμενη εμπειρια σε καποιον τομεα,παρα ενας τυπος με ψευδωνυμο και αστερακια που πρεπει να βουλιαξω στο ψαξιμο για να δω οτι ειναι ενας μεγαλος και τρανος μουσικος-πλην ομως  αδικημενος απο το συστημα που κατεληξε να παιζει jazzofunkobluesies σε κανα διασκευαδικο και ειναι εδω μεσα ο mr Know-it-all.

 

δυστυχως μολις κανατε τις ατυπες "κλικες" των ξερολων που ηδη υπηρχαν απλα επισημες και ειναι κριμα γιατι ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ και το ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος είπε ότι αυτός που έχει περισσότερα αστεράκια είναι καλύτερος μουσικός, ή ξέρει περισσότερα πράγματα ή πρέπει να τον εμπιστευτείς με κλειστά μάτια; ???

 

Το πλήθος των αστεριών εξαρτάται μόνο από τον αριθμό των ποστς...

 

 

Δεν μιλάω για τους Guru, οι οποίοι είτε συμμετέχουν επώνυμα, είτε δίνουν σαφώς ένα στιγμα του ποιοι είναι (myspace ή οτιδήποτε)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος είπε ότι αυτός που έχει περισσότερα αστεράκια είναι καλύτερος μουσικός, ή ξέρει περισσότερα πράγματα ή πρέπει να τον εμπιστευτείς με κλειστά μάτια; ???

 

Το πλήθος των αστεριών εξαρτάται μόνο από τον αριθμό των ποστς...

 

 

Δεν μιλάω για τους Guru, οι οποίοι είτε συμμετέχουν επώνυμα, είτε δίνουν σαφώς ένα στιγμα του ποιοι είναι (myspace ή οτιδήποτε)...

 

Αυτο ακριβως θελω και γω να πω φιλε,και επειδη εχω τσεκαρει αυτους που τσεκαρονται,γιαυτο και λεω οτι δεν ειναι ολοι το ιδιο.Υπαρχουν ανθρωποι που κανω τουμπεκι και ακουω(διαβαζω) και τυποι που ειδα τι εχουν κανει και λεω,"καλα αυτος τωρα τι μιλαει?"

 

δεν εχω κανα προβλημα,δεν παω για δημαρχος απλα μου εκανε εντυπωση το "γιατι" ξαφνικα να επισημοποιη8ουν τα αρχιγιλικια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα fora όλου του ντουνιά εγγράφεσαι ως μέλος με το χ, ψ ψευδώνυμο. Αν βέβαια προτιμάς μπορεί να μπεις και επώνυμα ("Giorgos Dalaras" για παράδειγμα).

 

Πουθενά όμως δε σου λένε "βγάλτε έξω τις δισκογραφίες σας να τις μετρήσουμε, αν πιάσετε τα φετεινά όρια εγγράφεστε αμέσως στους mods". ::)

 

Από εκεί και ύστερα ο όποιος σεβασμός ή/και εκτίμηση αποκτώνται μεσω της ουσιαστικής προσφοράς.

Κατά τ'άλλα όσοι δεν έχουμε ακόμα πεθερές δε βιαζόμαστε να αποκτήσουμε.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου