Προς το περιεχόμενο

Bugera Tri - -Rectifier ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχει αναφερθει ξανα ποια μαγαζια φερνουν bugera στην Αθηνα, μαλιστα το εχω πει κι εγω ο ιδιος 2-3 φορες. Αυτα ειναι ο Κουρμπης και ο Καγμακης, τωρα αν εχει αυτους τους συγκεκριμενους ενισχυτες στα καταστηματα αυτα ειναι αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 133
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

TRIREC_P0404_Front%20Top_XXL.png

 

TRIREC_P0404_Rear_XXL.png

 

 

Θα μπορουσε να ηταν και πιο ομορφος...  :P

 

Και πανω στην ωρα που θελω να αγορασω ενισχυτη!!!   ;D  ;D  ;D

 

Τι κανει ομως εναν τετοιον ενισχυτη με αυτες τις δυνατοτητες να εχει μονο 800-900€???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Στο σαιτ της bugera τον δειχνει κανονικα και αμα πατησεις Ελλαδα σου γραφει και 951€...

στο thomann δεν εχει τπτ ενω στο dv  τον εχει αλλα γραφει not available : call dv for info....

 

http://www.dv247.com/guitars/bugera-trirec-valve-guitar-amplifier-head--73067

Χανιά....

Charvel Model 4 '88 - Prs tremonti Se

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν ειμαι κιθαριστας αλλα εφ οσον 2-3 μηνες τωρα ψαχνω ενισχυτη για μπασσο και εφ οσον η bugera βγαζει μπασσοενισχυτες μπορω να εκφερω μια αποψη.φαινονται οντως πολυ και καλοι για να ειναι αληθινοι...

http://www.bugera-amps.com/EN/products/BVP5500.aspx

τετοια χαρακτιριστικα τα πληρωνεις στην ampeg για παραδειγμα 1000e...

για τι ειδος μουσικης ειναι καταλληλα αυτα τα μηχανηματα.γιατι αν οντως ανεβαινουν κατηγορια αξιζουν και με το παραπανω ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο, εχει κανεις τον Βugera 6260? Γιατι εχω παθει ενα πατατρακ και σκεφτομαι too good to be true ισως....

Tον έχω εγώ Stinky πίστεψε με παίζει τα πάντα.....και τσάμπα με απίστευτη ποιότητα

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κανει ομως εναν τετοιον ενισχυτη με αυτες τις δυνατοτητες να εχει μονο 800-900€???

 

Το "made in china" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "made in china" ;)

 

 

ειναι κακο αυτο τελικα ? γιατι τελευταια εχω παρατηρησει οτι η κινα βγαζει πολυ ποιοτικα προιοντα... αν σκεφτει κανεις οτι ο 6262 εχει μολις 459 ευρω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου