Προς το περιεχόμενο

Bugera Tri - -Rectifier ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σπυρο πες μου οτι εισαι Θεσσαλονικη ;D

Δυστυχώς μένω 5 τετράγωνα κάτω απο τον φίλτατο και αγαπητό Kostas5150... ;)

 

Αγόρασε τον με κλειστά μάτια εγώ τον πήρα απο συμφορουμίτη γτ είπα και να μην μου κάνει σιγά την περιουσία που έδωσα(300€)

Από εκείνη την μέρα δεν τον αλλάζω με ΤΠΤ...

Έβαλα στην πρίζα και τον Vasilis-7- και πήρε με επιφύλαξη τον 6262 κι έχει πάθει πλάκα κι αυτός....

 

ΧΤΥΠΑ ΤΟΟΟΝΝΝΝΝ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 133
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eχει αναφερθει ξανα ποια μαγαζια φερνουν bugera στην Αθηνα, μαλιστα το εχω πει κι εγω ο ιδιος 2-3 φορες. Αυτα ειναι ο Κουρμπης και ο Καγμακης, τωρα αν εχει αυτους τους συγκεκριμενους ενισχυτες στα καταστηματα αυτα ειναι αλλο θεμα.

 

Πριν κανα μηνα ημουν στον Κουρμπη και μιλουσαμε.Βλεπω στο βαθος ειχε εναν bugera6262 combo.Παλια με ενδιεφερε πολυ ο συγκεκριμενος ενισχυτης αλλα κατεληξα σε Blackstar.Παρ ολα αυτα τον ρωτησα τι γνωμη εχει για τους bugera και απλα εκανε μια γκριματσα και μου λεει "αν θεελις εναν σοβαρο ενισχυτη με καλη ποιοτητα μη τον κοιτας καν" Και ο τυπος τους πουλαει κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα μηνα ημουν στον Κουρμπη και μιλουσαμε.Βλεπω στο βαθος ειχε εναν bugera6262 combo.Παλια με ενδιεφερε πολυ ο συγκεκριμενος ενισχυτης αλλα κατεληξα σε Blackstar.Παρ ολα αυτα τον ρωτησα τι γνωμη εχει για τους bugera και απλα εκανε μια γκριματσα και μου λεει "αν θεελις εναν σοβαρο ενισχυτη με καλη ποιοτητα μη τον κοιτας καν" Και ο τυπος τους πουλαει κιολας...

Προσωπικά περιμένω να μας πείς και τους λόγους που στα είπε αυτά ο συγκεκριμένος κύριος αλλιώς θα το θεωρήσω απλά κακιούλα ή να μην πώ το κλασσικό ποιό το κέρδος του αν σου πουλήσει ένα Marshalli με 1500€ κι ένα Bugera με 450€

Βlackstar ΗΤ-5 έχω και γω και Bugera 6260 & 333ΧL..

Για ρίξε μια ματιά ρε φιλαράκι κι εδώ γιατί πολύ παραμύθα έχουμε φάει χρόοονια τώρα και πληρώνουμε τσάμπα φράγκα..Δες το ΟΛΟ όμως..υπάρχει λόγος

Peavey 6505 metal riffs

 

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά περιμένω να μας πείς και τους λόγους που στα είπε αυτά ο συγκεκριμένος κύριος αλλιώς θα το θεωρήσω απλά κακιούλα ή να μην πώ το κλασσικό ποιό το κέρδος του αν σου πουλήσει ένα Marshalli με 1500€ κι ένα Bugera με 450€

Βlackstar ΗΤ-5 έχω και γω και Bugera 6260 & 333ΧL..

Για ρίξε μια ματιά ρε φιλαράκι κι εδώ γιατί πολύ παραμύθα έχουμε φάει χρόοονια τώρα και πληρώνουμε τσάμπα φράγκα..Δες το ΟΛΟ όμως..υπάρχει λόγος

Peavey 6505 metal riffs

 

με τον ηχο που βγαζει στο βιντεο εχω παθει πλακα.... το εχω δει αρκετες φορες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον ηχο που βγαζει στο βιντεο εχω παθει πλακα.... το εχω δει αρκετες φορες

Όταν τα έλεγα εγώ.....

Αν κατέβεις Αθήνα έλα απ το σπίτι για να πάθεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ την πλάκα σου...κι άσε τους άλλους με τις πεταλιέρες και τα πεταλάκια να ψάχνονται....για τον ΤΕΛΕΙΟ ΗΧΟ...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τα έλεγα εγώ.....

Αν κατέβεις Αθήνα έλα απ το σπίτι για να πάθεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ την πλάκα σου...κι άσε τους άλλους με τις πεταλιέρες και τα πεταλάκια να ψάχνονται....για τον ΤΕΛΕΙΟ ΗΧΟ...

μεσα σ ευχαριστω σπυρο.  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ποιοτητας δεν ειναι τοσο τραγικο οσο διαδιδεται και πιστευω οτι με μια επισκεψη σε εναν καλο τεχνικο ( τοσους εχουμε μες στο forum κιολας) μπορεις να ανακαλυψεις τις αδυναμιες του και να κανεις απλες μοντες που θα τον κανουν να φυσαει

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα βατ ειναι ενα θεμα....

Πως θα γινει να βρουμε κανα φθηνο, γκαζατο, ποιοτηκο κεφαλακι στα 20 watt??? ;D ;D ;D

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου