Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτησω και εγω με την σειρα μου θελω να αλαξω τον πισω μαγνητη απο μια squier cv που πηρα τι πρεπει να προσεξω και πως να διαλεξω τον καταληλο. η τι προτεινετε απο την εμπειρια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 8 μήνες αργότερα...
  • 8 μήνες αργότερα...

 

 

Πολύ καλοί είναι οι Governor Pickups από την Ολλανδία τους οποίους βρήκα σε αναζήτηση φτηνής λύσης για την strat μου. Έβαλα τους "Prophecy" και το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό. Τσεκάρετε εδώ: http://governorpickups.com/

 

Καλή ποιότητα σε πολύ οικονομική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2018 στις 2:15 ΜΜ, D'Ailleurs είπε

 

 

Πολύ καλοί είναι οι Governor Pickups από την Ολλανδία τους οποίους βρήκα σε αναζήτηση φτηνής λύσης για την strat μου. Έβαλα τους "Prophecy" και το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό. Τσεκάρετε εδώ: http://governorpickups.com/

 

Καλή ποιότητα σε πολύ οικονομική τιμή.

Aδερφε ειναι οι ιδιοι ΚΙΝΕΖΙΚΟΙ που εχεις ποσταρει σε αλλο θεμα ως WARMAN απ την Αγγλία...ακριβως οι ιδιοι με αλλα ονοματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Satanas said:

Aδερφε ειναι οι ιδιοι ΚΙΝΕΖΙΚΟΙ που εχεις ποσταρει σε αλλο θεμα ως WARMAN απ την Αγγλία...ακριβως οι ιδιοι με αλλα ονοματα

 

 

Σοβαρά; Σχετικό, άσχετο αλλά πως μπορείς να το καταλάβεις; 

Δηλαδή ότι μαγνήτες έχω πιάσει (δηλαδή όχι ιδιαίτερα πολλούς:classic_ohmy:) μου φάνηκαν ίδιας κατασκευαστικής ποιότητας, οπότε πως ξεχωρίζεις τους Κινέζικους από τους χειροποίητους; 

 

 

Πάντως τόσο από τους Governor όσο και από τους Warman είμαι ευχαριστημένος, όχι πως έχω το ιδιαίτερα έμπειρο αυτί για να αναγνωρίσω διαφορές ανάμεσα στα εκάστοτε προϊόντα αλλά την δουλειά τους την κάνουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου