Προς το περιεχόμενο

Ibanez ή Schecter μεχρι 500 ευρω


ex-Ritchie77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...αν και ειμαι κλασικος Fenderακιας θα ηθελα να αποκτησω μια -ας πουμε- shred κιθαρα και εχω καταληξει σε αυτες τις 2 εταιριες...το budget λιγο περιορισμενο οποτε δεν ξερω αν αξιζει να αγορασω κατι, απο αποψης ποιοτητας, ή να περιμενω κι αλλο? υπαρχει καποιος που μπορει να μου δωσει τα φωτα του?... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nα μια low-budget js.http://www.thomann.de/gr/ibanez_js100_bk_b_stock.htm

Δεν εχω παιξει, δεν γνωριζω, δε μ'αρεσει.Αλλα πιστευω ειναι κοντα σε αυτο που εχεις κατα νου

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη  αποψη μου ΜΗΝ παρεις καμμια js100....καλυτερα να παρεις μια απο τη σειρα s...εγω ειμαι κατοχος δυο js (js1000 & js1200) και δεν εχουν καμμια σχεση με τις js100 οι οποιες εχουν και 1000€ διαφορα βεβαιως βεβαιως.....εγω εχω αλλη μια ibanez s470 αλλα του 1998 με την οποια εχω παιξει τα παντα και εχει σταθει βραχος...βεβαια με οσες σημερινες ibanez κορεατικες την εβαλα διπλα τους αλλαζε τα φωτα αν αυτο λεει κατι....παντως για εμενα μια απο την σειρα s θα ηταν καλη αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας, να πας και να δοκιμασεις τι ''μανικι'' σου κανει.

 

Εγω ας πουμε δεν μπορω τα λεπτα wizard. Οι JS νομιζω οτι ειναι πιο ''ματσο'' το μανικι τους . Schecter= ροπαλο μερια(καλα δεν ειναι και Gibson)

 

 

Αν διαλεγα μια κιθαρα για shred με 500, και τα δικα μου γουστα θα επαιρνα.....

 

 

 

Jackson ;D

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη  αποψη μου ΜΗΝ παρεις καμμια js100....καλυτερα να παρεις μια απο τη σειρα s...εγω ειμαι κατοχος δυο js (js1000 & js1200) και δεν εχουν καμμια σχεση με τις js100 οι οποιες εχουν και 1000€ διαφορα βεβαιως βεβαιως.....εγω εχω αλλη μια ibanez s470 αλλα του 1998 με την οποια εχω παιξει τα παντα και εχει σταθει βραχος...βεβαια με οσες σημερινες ibanez κορεατικες την εβαλα διπλα τους αλλαζε τα φωτα αν αυτο λεει κατι....παντως για εμενα μια απο την σειρα s θα ηταν καλη αγορα.

...ειχα βαλει στο ματι μια μεταχειρισμενη js100 αλλα θα σε εμπιστευθω...αρα προτεινεις κατι απο s series και οχι rg δηλαδη...αν και δεν προκειται να την παρω ερωτευτηκα την JS2400... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου