Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο Νασος εχει δικιο για τα fonts. Η αριθμηση των σελιδων στις αγγελιες δεν φαινεται καθολου. Ισα που φαινεται το "1" και μετα πρεπει να το πετυχεις κατα τυχη με το ποντικι για να πας στη δευτερη σελιδα. Και εγω μαλιστα ειμαι με laptop, οχι ipad

 

++++

Μπηκα πριν λιγο και νομισα οτι υπαρχουν μονο δεκα αγγελιες σε καθε κατηγορια.

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θέδω κι εγώ κάποια θέματακια...

 

Αρίθμηση σελίδων αχνή.

 

Πρόσβαση απευθείας σε υποκατηγορία (π.χ. από τον κιθαριστικό εξοπλισμό, θέλω να δω μόνο τα εφέ)

 

Κάπου να φαίνονται ευδιάκριτα τα:

-κατηγορίες αγγελιών

-επιλογές λογαριασμού μας (μηνυματα, hotlist)

-Αλλαγή σελίδων

 

Επίσης: η μια "στήλη" κειμένου στις αγγελίες - με το κείμενο να πηγαίνει από τη μια άκρη της οθόνης στην άλλη, είναι εντελώς μη λειτουργικό για ανάγνωση.

Νομ΄ζι ωότι όπως ήταν πριν (όπως είναι ακόμη το φόρουμ , όπου αυτά πυο γράφουμε είναι σε μικρότερο πλάτος) πως είναι πολυ΄πιο "διαβαστερά" από το κείμενο - μακαρόνι.

 

 

Τα unfold μενού (γενικά) στις επιλογές είναι μπελάς νόμιζω. Ειδικά με γραμματάκια τόσο αχνά :)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ήταν πριν, τι τις θέλατε τις αλλαγές, τώρα τα πάντα είναι δυσδιάκριτα και λιγότερο λειτουργικά απο πριν..

συμφωνω απολυτα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες μια χαρα ηταν το site γιατι το χαλασατε και το κανατε ετσι? αναγκαστηκα να μπω στο φορουμ να ψαξω για να βρω που ειναι οι νεες αγγελιες και το βρηκα κατα τυχη καλα που το εγραφε καποιος.κριμα γιατι πριν το site ηταν πολυ πιο ευκολο.βαλτε καπου κουμπι για να σε πηγαινει στισ νεες αγγελιες αν ειναι ευκολο ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου