Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά προσπάθησα απο το πρωι να γραφτω στις αγγελιες αλλα το συστημα δεν δουλεψε κι ακομα περιμένω ε-μέιλ.... επειδή προσπαθώ και προσπαθώ χωρίς επιτυυχία όταν το φτιάξετε ενημερώστε με. ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Προφανώς δεν βρήκες λύση από το πμ που έλαβες το πρωί;

 

Κοίταξε το ακολουθο θεμα. Ισχύει και για σένα:

 

Δεν έρχονται e-mail ειδοποίησης απο προσωπικά μηνύματα

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν εχει ερωτηθεί το συγκεκριμένο στο παρελθον, και συγχωρήστε με που δεν ψάχνω όλες τις σελίδες του θέματος, αλλά δεν έχω πολύ χρόνο, και για κάποιον που γνωρίζει η απάντηση είναι σύντομη.

 

Στο νέο σύστημα αγγελιών, όταν κάποιος ενδιαφερόμενος σου στείλει μήνυμα, τελικά πώς μπορείς να δεις το προφίλ του?

Τελικά αν δεν μπορείς να δεις ποιος σου έστειλε, τότε είναι σαν να προσπαθείς να κάνεις συναλλαγές με κάποιον για τον οποίο δεν ξέρεις απολύτως τίποτα, όχι μονο το προφιλ του στο φόρουμ, αλλά ούτε καν αν πουλάει κι άλλα πράγματα, φωτογραφίες αυτών που πουλάει (σε περίπτωση που υπάρχει το ενδεχόμενο ανταλλαγής), αν εμφανίζεται συχνά στις αγγελίες κλπ.

 

Γενικά στο smart noiz ενώ υπάρχουν καταχωρημένα τα προφίλ σαν user id ωστόσο δεν υπάρχει τρόπος να ψάξεις κάποιο συγκεκριμένο, ούτε καν εμφανίζονται στην πρώτη σελίδα των αγγελιών, ούτε εμφανίζονται στατιστικά που αφορουν, όπως αριθμός αγοραπωλησιών για παράδειγμα.

 

Με λίγα λόγια είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα για τον άλλο.

 

Πιστεύω πως απο τη στιγμή που το προφίλ του smart noiz δεν προυποθέτει προφίλ στο φορουμ, τότε θα πρέπει να περιέχει κάποιες πληροφορίες που να αντικατοπτρίζουν το ρίσκο συναλλαγής, όπως επίσης και να γίνεται κανείς να ψάξει και διαβάσει τις πληροφορίες του προφίλ.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά συγνώμη, αλλά κ να ξαναρωτήθηκε πιο πάνω, σε 34 σελιδες δε μπορώ να το βρώ.... Προσπαθώ να γραφτώ στο σύστημα αγγελιών κ συναντάω το πεδίο "Copy / paste τη διευθυνση των συναλλαγών από το προφίλ σας στο φόρουμ"... Ποιά είναι η διεύθυνση των συναλλαγών μου απο το προφίλ μου στο φόρουμ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι η διεύθυνση των συναλλαγών μου απο το προφίλ μου στο φόρουμ???

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=trader&id=17926

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν μπορω να κανω log in στις αγγελιες ενω πριν 2-3 ημερες ειχα κανει κανονικα εγγραφη και ειχα ποσταρει και την αγγελια μου...

 

προσπαθησα να φτιαξω καινουριο λογαριασμο αλλα μου εβγαλε οτι το mail μου χρησιμοποιειτε...προφανως φυσικα διοτι το ιδιο mail εχω δωσει για τον λογαριασμο που εφτιαξα για να ποσταρω την αγγελια...

 

αν ειναι ετσι ομως γιατι δεν εκανε log in εξαρχης?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το θεμα του log in κατι πρεπει να γινει.....

γιατι καθε που μπαινω στο site πρεπει να κανω log in ενω στο forum δεν χρειαζεται.

επισης και το θεμα με τα λινκ. γιατι να μην ανοιγει η σελιδα κατευθιαν μολις κανω κλικ?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εχω βαλει 1-2 αγγελιες αλλα το συστημα αρνειται παραδειγματικα να μου ανεβασει τις φωτογραφιες.

Ειδικα τη μια εκ των αγγελιων την εχω ξαναβαλει παλιοτερα επιτυχως με την ιδια φωτογραφια που προσπαθω τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το θεμα του log in κατι πρεπει να γινει.....

γιατι καθε που μπαινω στο site πρεπει να κανω log in ενω στο forum δεν χρειαζεται.

επισης και το θεμα με τα λινκ. γιατι να μην ανοιγει η σελιδα κατευθιαν μολις κανω κλικ?

 

συνεχιζουν αυτα τα δυο προβληματα.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
γιατι να μην ανοιγει η σελιδα κατευθιαν μολις κανω κλικ?
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου