Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αυτό μόνο ο yameth μπορεί να το απαντήσει. Νομίζω υποβαθμίζεται η έννοια του "φόρουμ" και δίνεται έμφαση στο "τμήμα αγγελιών".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

απο το φορουμε πως μπορουμε να πηγαινουμε κατευθειαν στις αγγελιες?δεν υπαρχει επιλογη? χωρις να γραφουμε το λινκ εννοω?

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το φορουμε πως μπορουμε να πηγαινουμε κατευθειαν στις αγγελιες?δεν υπαρχει επιλογη? χωρις να γαρφουμε το λινκ εννοω?

 

φτιάξε ένα bookmark + βάλτο στο toolbar  =  είσαι ένα κλικ αγουέι από τις αγγελίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο λάθος ο διαχωρισμός. Οι αγγελίες έφεραν τον περισσότερο κόσμο στο noiz, μπορεί εύκολα να φανεί μέσα από το google analytics αυτό.

Η στήλη 'Φρέσκα' ήταν ότι καλύτερο μπήκε ποτέ. Κι εγώ ό,τι διάβαζα, λόγω του 'ΦΡΕΣΚΑ' το διάβαζα.

 

Επιπλέον, αν όντως καταργήθηκαν τα pms, κι αυτό μεγάλο λάθος. Προσωπικά, έχω 2-3 ηλίθια email accounts μόνο κ μόνο για να γράφομαι στα forums. Μπαίνω για να δω το activation link από το καθένα, για κανένα άλλο λόγο, ποτέ.

Αν καταργήθηκαν τα pms, τότε απλά κανένας δε θα μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου.

Κρίμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οταν λεει το user name δεν ισχυει τι εννοει?

πρεπει να ξαναγραφτω?

μετεφερε κανεις αγγελια απ τις παλιες στις καινουριες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς από ΤΕΧΝΙΚΗΣ φύσεως, το νεο site είναι σε άλλο επίπεδο, σε σχέση με τις παλιές αγγελίες. Οφείλουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ για τον κόπο και την προσπάθεια.

 

Κατά δεύτερον, εμένα μου φαίνεται σαν προσπάθεια να αποστασιοποιηθεί το forum από τις Αγγελίες. Πράγμα, για μένα, θεμιτό. Είχα εκφράσει την επιφύλλαξή μου όταν είδα πρώτη φορά την επικεφαλίδα του site να έχει γίνει "Forum και Αγγελίες για Μουσικούς". Τώρα πλέον, ουσιαστικά, η διοίκηση του forum "νίπτει τα χείρας της" σχετικά με τις Αγγελίες (σε ό,τι αφορά στην αλληλεπίδραση με το forum), τις οποίες προσφέρει και πάλι ως δωρεάν υπηρεσία.

 

Κατά τη γνώμη μου, αυτό είναι κάτι που έπρεπε να γίνει και σωστά έγινε!

 

Από κει και πέρα, το σύστημα θα πρέπει να αυτορυθμίζεται, οπότε τα σχετικά με αξιολογήσεις, κλπ, νομίζω ότι δεν έχουν νόημα όσο πριν. Δεν πρόκειται για ebay και θα ήταν ανόητο να περιμένουμε να σπαταλώνται ανθρώπινοι πόροι από το forum για να λύνουν παρεξηγήσεις μεταξύ των χρηστών των Αγγελιών (και όχι μελών του forum).

 

 

 

 

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οταν λεει το user name δεν ισχυει τι εννοει?

 

Ναι πρέπει να πας στο καινούριο site και να κάνεις εκ νέου register.

 

Ενώ και εγώ ήμουν κατά του διαχωρισμού φόρουμ και αγγελιών, το βρίσκω καλύτερα έτσι. Σίγουρα είχε πολύ περισσότερη κίνηση στις αγγελίες, αλλά είναι καλό να αποτελούν δύο διαφορετικά εργαλία.

Έτσι όπως είναι πάντως με τα λινκς πίσω κ μπρος μεταξύ του φόρουμ και των αγγελιών τα θεωρώ αλληλένδετα στοιχεία.

 

+1 στον TGL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πρέπει να πας στο καινούριο site και να κάνεις εκ νέου register.

 

 

Συγνωμη,το θετικο feedback που εχτισα με ιδρωτα και τονους τιμιοτητας και ειλικρινειας,παει χαμενο? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη,το θετικο feedback που εχτισα με ιδρωτα και τονους τιμιοτητας και ειλικρινειας,παει χαμενο? ;D

Δε ξέρω τι θα γίνει μ αυτό μόλις κλείσει πλήρως ο παλιός χώρος αγγελιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο αρνητικο που βρισκω ειναι οτι δεν ανοιγουν οι αγγελιες σε νεα καρτελα, το οποιο με βολευε αρκετα.

Μεγεια κιολας

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου