Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ισως δεν "χαλασε", ισως μετα απο καποιο μεγαλο χρονικο διαστημα να μην εχεις τη δυνατοτητα να κανεις ανανεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νομίζω θα έπρεπε να τονιστεί στην αρχική σελίδα των αγγελιών ότι δεν είναι σωστό να μπαίνει η ίδια αγγελία σε δύο διαφορετικές κατηγορίες. Ξέρω ότι αναφέρεται ρητά στον κανονισμό, αλλά η συχνότητα τού φαινομένου είναι τραγική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Γίνεται κάποια αναβάθμιση ή κάτι σχετικό αυτές τις μέρες στο smart-noiz; Πριν λίγο πήγα να διορθώσω μια αγγελία μου και δεν υπήρχαν τα σχετικά εικονίδια διόρθωσης-"έφυγε"-επεξεργασίας φωτογραφιών. Επίσης πρόσεξα ότι όταν βρισκόμουν μέσα στην αγγελία, δεν υπήρχε η δυνατότητα εμφάνισης των άλλων καταχωρήσεών μου (φαντάζομαι το ίδιο θα συμβαίνει για κάθε χρήστη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δεν αφορά τη σελίδα. Είναι τοπικό πρόβλημα δικό σου.

Πιθανόν να έκανες κάποια αλλαγή στον browser. Μηπως εβαλες ad block?

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν δυνατό να υπάρχει -και στο σύστημα των αγγελιών- λίστα με τα εγγεγραμμένα μέλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δεν υπάρχει τέτοια πρόβλεψη καθώς ηθελημένα έγινε η επιλογή να είναι διαφορετική η βαση μελών απο αυτή του forum.

 

Μέσα στο 24ωρο πάντως θα γίνει αναβάθμιση της σελιδας με πολλές εύχρηστες επιλογές.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει τέτοια πρόβλεψη καθώς ηθελημένα έγινε η επιλογή να είναι διαφορετική η βαση μελών απο αυτή του forum.

 

εννοούσα λίστα με τα μέλη των αγγελιών και όχι με αυτά του φόρουμ.

 

Μέσα στο 24ωρο πάντως θα γίνει αναβάθμιση της σελιδας με πολλές εύχρηστες επιλογές.

 

Εις αναμονήν, λοιπόν!

 

:) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου