Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ήμουν έτοιμος να γράψω πως είναι πολύ καλή ιδέα να επιλέγει ο αξιολογητής τι τεκμηρίωση θα βάλει από προϋπάρχουσες επιλογές (όπως προτάθηκε παραπάνω) και συνεπώς να μη βάζει ό,τι θέλει

 

ωστόσο μετά σκέφτηκα πως αν κανείς δεν καλυφθεί από κάποια επιλογή, αν είναι κακοπροαίρετος μπορεί να βάλει μια κι ας μην είναι αληθινή, απλά και μόνο από πείσμα

 

οπότε καλύτερα ας βάζει ό,τι θέλει και αυτό θα αξιολογηθεί από όσους το διαβάσουν ως βάσιμος ή όχι λόγος για αρνητική ψήφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε αλλαγη για την οποια καποιοι κοπιασαν,καλοδεχουμενη.

Η χρηστικοτητα της συγκεκριμενης,θα φανει με τον καιρο.

Να ευχαριστησουμε το νοιζ που μας δινει την ευκαιρια να πουλαμε,ν αγοραζουμε και να περναμε καλα.Τα αλλα ειναι λεπτομερειες συνηθισιμες.

Καλες συναλλαγες σε ολους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήμουν έτοιμος να γράψω πως είναι πολύ καλή ιδέα να επιλέγει ο αξιολογητής τι τεκμηρίωση θα βάλει από προϋπάρχουσες επιλογές (όπως προτάθηκε παραπάνω) και συνεπώς να μη βάζει ό,τι θέλει

 

ωστόσο μετά σκέφτηκα πως αν κανείς δεν καλυφθεί από κάποια επιλογή, αν είναι κακοπροαίρετος μπορεί να βάλει μια κι ας μην είναι αληθινή, απλά και μόνο από πείσμα

 

οπότε καλύτερα ας βάζει ό,τι θέλει και αυτό θα αξιολογηθεί από όσους το διαβάσουν ως βάσιμος ή όχι λόγος για αρνητική ψήφο

 

Γι' αυτό εκτός των default επιλογών μπορεί να μπεί και ένα text field όπου να μπορεί κάποιος να γράψει σχόλια αν δεν βρίσκει κάποια επιλογή που να ταιριάζει.

 

Καθε αλλαγη για την οποια καποιοι κοπιασαν,καλοδεχουμενη.

Η χρηστικοτητα της συγκεκριμενης,θα φανει με τον καιρο.

Να ευχαριστησουμε το νοιζ που μας δινει την ευκαιρια να πουλαμε,ν αγοραζουμε και να περναμε καλα.Τα αλλα ειναι λεπτομερειες συνηθισιμες.

Καλες συναλλαγες σε ολους!

 

Σωστά. Καλοδεχούμενες οι αλλαγές και καλό είναι να κριθούν εκ του αποτελέσματος μετά από κάποιο εύλογο διάστημα. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να επισημαίνουμε κάτι που θεωρούμε ότι είναι λάθος.

 

Όσο το σκέφτομαι τόσο πιστέυω ότι είναι λάθος οι αγγελίες να διαχωριστούν από το φόρουμ. Δεν βολεύει ρε παιδιά, πως να το κάνουμε.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν με βολεύει...Χάζευα κανά οργανάκι...έριχνα και το σχόλιό μου σε κατι που μου άρεσε....Έτσι κάπως άβολα μου ρχεται...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι νόημα έχει από τα 14000 μέλη του φόρουν να συμμετέχουν τα 4000? Από πλευράς διαχείρησης και οργάνωσης εμένα δεν θα μου άρεσε. Όποιος ενδιαφέρεται να κάνει εμπόριο μόνο να μην απασχολεί το φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι νόημα έχει από τα 14000 μέλη του φόρουν να συμμετέχουν τα 4000? Από πλευράς διαχείρησης και οργάνωσης εμένα δεν θα μου άρεσε. Όποιος ενδιαφέρεται να κάνει εμπόριο μόνο να μην απασχολεί το φόρουμ.

 

Αυτό που λες δεν έχει πρακτική αξία αφού εκτός από την επιρροή στα απόλυτα νούμερα (πλήθος μελών) τίποτε άλλο δεν επηρεάζει. Αν κάποιος εγγραφεί για αγοροπωλησίες και όχι για ενεργή συμμετοχη, αυτομάτως γίνεται "αόρατος" αρα so what. Μέλος που δεν γράφει αυτομάτως δεν απασχολεί το φόρουμ. Κοινώς, να 'χαμε να λέγαμε.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι νόημα έχει από τα 14000 μέλη του φόρουν να συμμετέχουν τα 4000? Από πλευράς διαχείρησης και οργάνωσης εμένα δεν θα μου άρεσε. Όποιος ενδιαφέρεται να κάνει εμπόριο μόνο να μην απασχολεί το φόρουμ.

 

Ναι αλλα με ποιο τροπο αυτοι που ενδιαφερονται μονο για τις αγγελιες απασχολουν το forum?Ειναι βαρος στο φορουμ?Mε κανενα τροπο.

Mε λιγα λογια +1 στα λεγομενα του theoctapus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι νόημα έχει από τα 14000 μέλη του φόρουν να συμμετέχουν τα 4000? Από πλευράς διαχείρησης και οργάνωσης εμένα δεν θα μου άρεσε. Όποιος ενδιαφέρεται να κάνει εμπόριο μόνο να μην απασχολεί το φόρουμ.

Για σιγά ρε παιδιά. Δηλαδή σε τί ενοχλεί η επισκεψιμότητα του φόρουμ απο κάποιον που απλά θέλει να αγοράσει, να πουλήσει ή στο κάτω κάτω δέν έχει χρόνο ή απλά δέν γουστάρει να συμμετάσχει σε συζητήσεις ?

Δηλαδή κάνει κακό στο φόρουμ, στους διαχειριστές ή στα ενεργά μέλη?

Για μένα που άρχισα να μπαίνω στο φόρουμ στην αρχή μόνο για να αγοράσω, οι συζητήσεις ήτανε που με κάνανε ενεργό μέλος και άρχισα να συμμετέχω. Τώρα στο αγοράζω πουλάω - μόνο, μπαίνω και στο kithara.gr αλλά ρίχνω μια ματιά στις αγγελίες κ δρόμο... Νομίζω οτι το φόρουμ θα χάσει συμμετοχή τελικά απο αυτή την απόφαση. Άποψή μου. Καταλαβαίνω οτι οι δημιουργοί έχουν προφανώς τους λόγους τους, οικονομικούς ή όχι, αλλά σάν μέλος του φόρουμ λέω την άποψή μου.

Μy 2 cents

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σιγά ρε παιδιά. Δηλαδή σε τί ενοχλεί η επισκεψιμότητα του φόρουμ απο κάποιον που απλά θέλει να αγοράσει, να πουλήσει ή στο κάτω κάτω δέν έχει χρόνο ή απλά δέν γουστάρει να συμμετάσχει σε συζητήσεις ?

Δηλαδή κάνει κακό στο φόρουμ, στους διαχειριστές ή στα ενεργά μέλη?

Για μένα που άρχισα να μπαίνω στο φόρουμ στην αρχή μόνο για να αγοράσω, οι συζητήσεις ήτανε που με κάνανε ενεργό μέλος και άρχισα να συμμετέχω. Τώρα στο αγοράζω πουλάω - μόνο, μπαίνω και στο kithara.gr αλλά ρίχνω μια ματιά στις αγγελίες κ δρόμο... Νομίζω οτι το φόρουμ θα χάσει συμμετοχή τελικά απο αυτή την απόφαση. Άποψή μου. Καταλαβαίνω οτι οι δημιουργοί έχουν προφανώς τους λόγους τους, οικονομικούς ή όχι, αλλά σάν μέλος του φόρουμ λέω την άποψή μου.

Μy 2 cents

 

'Ντάξει, τι να πώ; Ακριβώς τα ίδια κάνω και εγώ. Μήπως με παρακολουθείς bassbill?  ;D ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου