Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι φίλε μου, δεν είναι δυνατόν να τα έχουμε προβλέψει όλα! Κυρίως όταν πρόκειται για κάτι που εξυπηρετεί χιλιάδες επισκέπτες με διαφορετικές προτιμήσεις και ανάγκες. Μη κοιτάς που γράφετε συνέχεια 2-3 στο θέμα που έτσι κι αλλιώς ανοίχτηκε για να δούμε τα προβλήματα των χρηστών. Το νέο σύστημα είναι σε κατάσταση beta και σέβομαι απόλυτα τα σχόλια που γίνονται. Τα σημειώνω για να διορθωθούν. Σκοπός είναι να υπάρξει ισορροπία ευχρηστίας και απόδοσης και κυρίως να προστεθούν σημαντικές υπηρεσίες. Δεν γίνεται με στόχο να απογοητεύσει κανένα. ;)

Yameth,αφου ξερεις οτι ειμαστε λαος γκρινιαρης,ολα τα κανουμε ανεκδοτο και εχουμε ο καθενας απο μια διαφορετικη γνωμη...απλα το διασκεδαζουμε λιγο.

Δε νομιζω να αμφιβαλλει κανεις για την καλη σας διαθεση να συγκερασετε τα πραγματα.Ακουστηκαν πολλες και ενδιαφεροουσες προτασεις.Καλη συνεχεια στις αλλαγες ευχομαι για το καλυτερο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μονο εγω δεν καταλαβαινω πως φορτωνεται φωτογραφια?

 

με βγαζει σε μια σελιδα που μου λέει οτι : 0 φωτογραφία(ες) ανέβηκαν σε σύνολο  4 φωτογραφιών που δικαιούστε! απο κατω εχει ενα βελακι που δεν πατιεται.

δεν βλεπω κατι

 

help

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

απο κατω εχει ενα βελακι που δεν πατιεται.

Πάτα με περισσότερη δύναμη! ;D ;D Αυτό είναι!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την ταπεινη μου γνωμη,θα ηταν καλο να υπαρχει με την εννοια της <<συμφωνιας μεταξυ κυριων>>,ενα πεδιο που θα εκανε το <<μαγικο κλικ>>ο πωλητης/πωλητρια,και θα αποδεχοταν τουλαχιστον την εγγυηση καλης λειτουργειας του αντικειμενου προς πωληση.Γιατι,πολυ απλα,μονο ο πωλητης εχει αυτη την γνωση.Αν δε,προστεθουν και αλλες <<εγγυησεις>>(εμφανισιακη αρτιοτητα,συντηρηση σε εγκριτο μαστορα,κλπ)θα ειναι ακομα καλυτερα!Ειναι σημαντικοτερη αυτη η παραμετρος απο το συστημα αξιολογησης,που βασιζεται στις αξιες του καθενος ατομου,οι οποιες μπορει να διαφερουν απο αυτες του συνολου των χρηστων,η και χειροτερα,απο την ορθολογικη αγορα ενος αντικειμενου.

Α,και κατι αλλο,καλο επισης θα ηταν η ιδιοτητα του πωλητη να αναφερεται,δηλ αν ειναι ερασιτεχνης,επαγγελματιας,μαθητης,τυχαια ευρισκομενος εδω,κλπ.Ισως για καποιους μετρα.

MAHNAMAHNA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α,και κατι αλλο,καλο επισης θα ηταν η ιδιοτητα του πωλητη να αναφερεται,δηλ αν ειναι ερασιτεχνης,επαγγελματιας,μαθητης,τυχαια ευρισκομενος εδω,κλπ.Ισως για καποιους μετρα.

 

+1 σε αυτο!

ακομα, ειναι πολυ ενοχλητικο που πρεπει καθε φορα που ανοιγεις την σελιδα να κανεις λογκιν!

καλο θα ηταν να υπηρχε η επιλογη να κραταει τα στοιχεια σου! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την ταπεινη μου γνωμη,θα ηταν καλο να υπαρχει με την εννοια της <<συμφωνιας μεταξυ κυριων>>,ενα πεδιο που θα εκανε το <<μαγικο κλικ>>ο πωλητης/πωλητρια,και θα αποδεχοταν τουλαχιστον την εγγυηση καλης λειτουργειας του αντικειμενου προς πωληση.Γιατι,πολυ απλα,μονο ο πωλητης εχει αυτη την γνωση.

 

δεν έχω δει πώς καταχωρείται αγγελία αφού το μήνυμα ενεργοποίησης δεν μου έχει έλθει εδώ και περίπου 22 ώρες  ???

 

αν ήταν στο χέρι μου θα έβαζα υποχρεωτικά πεδία (μεταξύ αρκετών άλλων):

 

- τυχόν εμφανισιακά προβλήματα

- τυχόν  λειτουργικά προβλήματα

 

ούτε καν δηλαδή "εμφανισιακή/λειτουργική  κατάσταση" ώστε κανείς να μη μπορεί να ξεγλιστρήσει με ένα "πολύ καλή"  (εδώ λείπει ένα emoticon που σφυρίζει αδιάφορα)

 

θα υποχρεωνόταν δηλαδή να καταγράψει με ποιόν τρόπο "απέχει" το προϊόν από την κατάσταση κουτιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω δει πώς καταχωρείται αγγελία αφού το μήνυμα ενεργοποίησης δεν μου έχει έλθει εδώ και περίπου 22 ώρες  ???

Κι' εμένα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφο και πολύ '10s 8) το καινούριο site, κάποια παραπονάκια αναφέρθηκαν ήδη απο

τους προλαλήσαντες, θα δείξει στην πορεία.

δεν έχω δει πώς καταχωρείται αγγελία αφού το μήνυμα ενεργοποίησης δεν μου έχει έλθει εδώ και περίπου 22 ώρες  ???

Έχθες το πρωί μόλις είδα το thread έκανα εγγραφή και μου ήρθε μέσα σε δευτερόλεπτα.

Μήπως ''μπούκωσε'' το σύστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου