Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

ΙPod=IPod, IPhone= τηλέφωνο...ΑΣΧΕΤΕ!

Καλά...

 

Είμαι βλήμα, έτσι;... :( Πωπω... Η κούραση φταίει... Τα ναρκωτικά... οι γυναίκες... το πολύ ποτο... κάτι τέλος πάντων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και μόνο ότι άκουσες και τώρα θα πάς να αγοράσεις το Cd, φτάνει!

Βέβαια, μ' έβαλες σ' έξοδα.

 

 

 

 

 

 

Η κιθάρα σου είναι έτοιμη, διέγνωσα αρκετά προβλήματα όμως.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ YAMETH έδωσες λάθος ερμηνεία στο σκεπτικό μου με όλο το σεβασμό...απλά προσπαθώ να εξηγήσω κάποια πράγματα και συνδυασμούς αυτών με το φτωχό μυαλό μου...Δεν είμαι ΘΕΟΣ απλά εκφέρω άποψη δημοσίως...Για τους υπόλοιπους που τους φαίνονται τόοοοοσο παράξενα κάποιες διαφορετικές απόψεις και προσπαθούν με νύχια και με δόντια να με πείσουν για το ορθό της δικής τους σκέψης απλά ένα θα πω...ευχαριστώ δεν θα πάρω ...

 

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα ότι οι αξιολογήσεις στις αγγελίες έφυγαν γιατί το ζήτησε ο Thomann, ώστε να πατάξει την Ελληνική αγορά μεταχειρισμένων. Είναι παράπλευρη προσπάθεια της κακιάς Γερμανίας να μας εξηγήσει ότι δεν έχετε χρήματα άρα κόφτε τις αγορές.

Μάλιστα πρώην υπάλληλος Thomann επιδίδεται πλέον σε εργασίες online hacking and cracking και λένε ότι έβαλε στο μάτι μουσικό φόρουμ το οποίο θεωρεί ότι ευθύνεται για την απόλυσή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα ότι οι αξιολογήσεις στις αγγελίες έφυγαν γιατί το ζήτησε ο Thomann, ώστε να πατάξει την Ελληνική αγορά μεταχειρισμένων. Είναι παράπλευρη προσπάθεια της κακιάς Γερμανίας να μας εξηγήσει ότι δεν έχετε χρήματα άρα κόφτε τις αγορές.

Μάλιστα πρώην υπάλληλος Thomann επιδίδεται πλέον σε εργασίες online hacking and cracking και λένε ότι έβαλε στο μάτι μουσικό φόρουμ το οποίο θεωρεί ότι ευθύνεται για την απόλυσή του.

...καλά, δεν ντρέπεσαι να κοροϊδεύεις? Εδώ, κάποιοι έχουν χάσει τον υπνο τους από τη στεναχώρια.....νομίζω ότι θα υπάρξουν μαζικές αναχωρήσεις από το Noiz...και μετά αυτός ο παλιοΥameth θα χρεωκοπήσει και θα έρθει ο Βγενόπουλος να το αγοράσει για ένα κομμάτι χορδές...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καλά, δεν ντρέπεσαι να κοροϊδεύεις?

 

Φίλε μου δεν κοροϊδεύω καθόλου. Προσπαθώ με το φτωχό μυαλό μου να εκφράσω το τι καταλαβαίνω δημοσίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και το δικό μου παράπονο  :( . επειδή δουλεύω σε εταιρία που για λόγους ασφαλείας, δεν υπάρχει πρόσβαση σε yahoo, hotmail, gmail κλπ , με βόλευε αφάνταστα η άμεση επικοινωνία με πμ στις αγγελίες. Γιατί πλέον όταν θα δημοσιεύω κάποια αγγελία θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 7 που θα γυρίσω σπίτι να δω αν είχα emails στο yahoo μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου