Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χρειάζεται ξεχωριστό username και password στις αγγελίες. Πρέπει να κάνεις εγγραφή εκ νέου.

 

Α, και κάτι ακόμα. Διάβασα στους όρους των αγγελιών πως δεν επιτρέπεται να βάζουμε 3 αντικείμενα μαζί. Εγώ πχ που θέλω να πουλήσω 3 πετάλια, πρέπει να τα βάλω ένα ένα ξεχωριστά?

Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, και κάτι ακόμα. Διάβασα στους όρους των αγγελιών πως δεν επιτρέπεται να βάζουμε 3 αντικείμενα μαζί. Εγώ πχ που θέλω να πουλήσω 3 πετάλια, πρέπει να τα βάλω ένα ένα ξεχωριστά?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Ναι.

 

ρε quintiplet δηλαδή πραγματικά συγγνωμη αν γίνομαι ειρωνικός αλλά ήταν ανάγκη να ρωτήσεις?

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές προτάσεις για το νέο σύστημα αγγελιών:

Δεν έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες και δε ξέρω αν έχουν αναφερθεί αυτά που θα γράψω οπότε συγχωρέστε με σας παρακαλώ εάν έχουν ήδη γραφτεί από κάποιον άλλο.

 

1) Να έχει Login (text box) στην αρχική σελίδα του smart.noiz.gr (όχι να χρειάζεται να πατάς στο κουμπί login).

2) Να έχει σύστημα με pm's (personal messages) όπως το φόρουμ του noiz, είναι πολύ χρήσιμο για τη συνεννόηση.

3) Για κάποιο λόγο κάθε φορά που επισκέπτομαι τη σελίδα (και αυτό ισχύει και στο νέο noiz.gr) πρέπει να ξανακάνω login. Μπορεί να υπάρχει επιλογή "remember me" έτσι ώστε όποιος θέλει να μένει συνδεδεμένος για όσο διάστημα επιθυμεί.

 

ελπίζω και άλλοι να συμφωνήσουν με τις προτάσεις μου ώστε να προωθηθούν και να υλοποιηθούν από τους administrators.

 

συνεχίστε τη καλή δουλειά!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Να έχει Login (text box) στην αρχική σελίδα του smart.noiz.gr (όχι να χρειάζεται να πατάς στο κουμπί login).

3) Για κάποιο λόγο κάθε φορά που επισκέπτομαι τη σελίδα (και αυτό ισχύει και στο νέο noiz.gr) πρέπει να ξανακάνω login. Μπορεί να υπάρχει επιλογή "remember me" έτσι ώστε όποιος θέλει να μένει συνδεδεμένος για όσο διάστημα επιθυμεί.

 

+2112

 

βοήθεια πήρα 30 email ότι λήγει η αγγελία μου!

το παθα κ εγω!  :P

 

απο οτι βλεπω ξανα εμφανιστικαν οι συναλλαγες μας.  ;D

υπαρχουν στο "κανονικο" forum στο αλλο με τις αγγελειες ομως δεν βρηκα καπου να φαινονται.

 

μηπως εκει θα πρεπε να φαινονται κ οχι στο "κανονικο"?

 

 

με αυτο το θεμα τι γινετε?

 

δηλαδη θα πρεπει να κανουμε συναλαγη στο site με της αγγελειες κ μετα να βρισκουμε το nick του στο noiz κ να του κανουμε αξιολογιση?

αμα καποιος ειναι γραμμενος μονο στο site με της αγγελειες?

αμα καποιος εχει γραφτει με αλλο nikc?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βοήθεια πήρα 30 email ότι λήγει η αγγελία μου!

 

Εγώ πήρα μόνο 11 για μια αγγελία που είχε την ενδειξη «εφυγε» από την πρώτη μέρα. Θα μπορούσε το «εφυγε» να λειτουργεί και σαν αυτόματη διαγραφή μετά από καποιες μέρες ή ώρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να βάλω μια καινούρια αγγελία στο καινούριο σύστημα.Ολά οκ.Κάνω εγγραφή και φτάνω στο σημείο που λέει στάλθηκε ένα e-mail για ενεργοποίηση,το οποίο όμως δε πέρνω ποτέ.Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου