Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Δυστυχώς κάποιοι έκαναν κακή χρήση, σβήνοντας και επαναλαμβάνοντας τις αγγελίες τους σχεδόν κάθε μέρα.

 

Σε περίπτωση διόρθωσης τιμής κλπ υπάρχει η επιλογή της επεξεργασίας στην υπάρχουσα αγγελία. Διαφορετικά αν πουληθεί σημειώνουμε ως Sold.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δυστυχώς κάποιοι έκαναν κακή χρήση, σβήνοντας και επαναλαμβάνοντας τις αγγελίες τους σχεδόν κάθε μέρα.

 

Σε περίπτωση διόρθωσης τιμής κλπ υπάρχει η επιλογή της επεξεργασίας στην υπάρχουσα αγγελία. Διαφορετικά αν πουληθεί σημειώνουμε ως Sold.

 

Αν το μετανιωσουμε και θελουμε να τη σβησουμε?

Το λεω γιατι ειχα βαλει αγγελια πριν κατι μερες, μετα το μετανιωσα και με επαιρναν τηλεφωνο και ετρωγαν ακυρο ενω θα μπορουσα να την εχω κανει delete.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το μετανιωσουμε και θελουμε να τη σβησουμε?

Το λεω γιατι ειχα βαλει αγγελια πριν κατι μερες, μετα το μετανιωσα και με επαιρναν τηλεφωνο και ετρωγαν ακυρο ενω θα μπορουσα να την εχω κανει delete.

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το μετανιωσουμε και θελουμε να τη σβησουμε?

Το λεω γιατι ειχα βαλει αγγελια πριν κατι μερες, μετα το μετανιωσα και με επαιρναν τηλεφωνο και ετρωγαν ακυρο ενω θα μπορουσα να την εχω κανει delete.

 

Σημειωσε οτι "ΕΦΥΓΕ" και ολα καλα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς κάποιοι έκαναν κακή χρήση, σβήνοντας και επαναλαμβάνοντας τις αγγελίες τους σχεδόν κάθε μέρα.

 

Σε περίπτωση διόρθωσης τιμής κλπ υπάρχει η επιλογή της επεξεργασίας στην υπάρχουσα αγγελία. Διαφορετικά αν πουληθεί σημειώνουμε ως Sold.

+100000

Πάρα πάρα πολύ σωστή κίνηση να φύγει αυτό το κουμπάκι, εύγε Boss!

 

Σημειωσε οτι "ΕΦΥΓΕ" και ολα καλα  ;)

Έτσι!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ένα "δηλαδή πρέπει να σας πληρώσω για να το πάρετε;;;" όπως έκανε κάποιος χθες, και καθάρισες, δεν θα σε ενοχλήσει κανείς...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ένα "δηλαδή πρέπει να σας πληρώσω για να το πάρετε;;;" όπως έκανε κάποιος χθες, και καθάρισες, δεν θα σε ενοχλήσει κανείς...   ::)

 

;D

 

Μπορείς να στείλεις link της συγκεκριμένης αγγελίας?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Πώς αποσύρω την αγγελία μου;

Αν πουληθεί το αντικείμενό σας ή απλώς αποφασίσετε να το αποσύρετε, μπορείτε να διακόψετε την καταχώρησή σας χρησιμοποιώντας τον ενεργό σύνδεσμο της επιλογής «Οι καταχωρήσεις σας» στην ενότητα "Το προφίλ μου". Αφού εντοπίσετε την αγγελία, μπορείτε να τη μαρκάρετε ως Sold (Εφυγε) κάνοντας κλικ στο κουμπί «Σημειώστε ως Sold (Εφυγε)», οπότε και αποκρύπτονται αυτόματα τα στοιχεία επαφής στην αγγελία.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να πω κατι που γινεται χωρις βεβαια οι μοντς να μπορουν να κανουν κατι (και ειναι λογικο)

 

Βαζει καποιος μια αγγελια π.χ Πωλειται gibson studio

και καπακι εμφανιζεται αγγελια 'Ζητηται gibson studio'

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου