Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά εξακολουθώ να μην βλέπω ουσιαστικό κέρδος από την ιστορία αυτή, μιας που έχω δει αρκετούς να καταχωρούν την αγγελία τους, και 2 μέρες να πράττουν και πάλι το ίδιο επειδή η προηγούμενη ίδια καταχώρηση έχει βρεθεί 5 σελίδες πιο βαθειά στο ιστορικό. Δηλ. ίδια κατάσταση, και χειρότερη ίσως από πριν, μιας που τουλάχιστον πριν έστω το 1/4 από αυτούς έμπαιναν στον κόπο να σβήνουν τις παλιές καταχωρήσεις τους, και έτσι υπήρχε μία αγγελία με το ίδιο περιεχόμενο, αντί για 2 και 3 που μπορεί να βρει κανείς τώρα.

 

Τελοσπάντων, δεν είναι κανένα μεγάλο πρόβλημα, απλώς για μένα είναι από τις βασικότερες λειτουργίες η διαγραφή, για αυτό και το ανέφερα. Τουλάχιστον να μπορούν να διαγράφονται οι ληγμένες να μην τις βλέπουμε πια, δεν έχει κανενα νόημα να πιάνουν χώρο.

 

Καλό βράδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλησπέρα, αν δεν απατωμαι υπαρχει καποιο θέμα με τις αγγελιες, δεν εμφανιζονται τα στοιχεια χρηστη, με αποτελεσμα ολες οι κουβεντες να γινονται κανω απο την αγγελια. ετσι ειναι; αλλιως το θυμομουν. ή οντως υπαρχει θεμα; μπορουν να το τσεκαρουν λιγο οι mods?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αν δεν απατωμαι υπαρχει καποιο θέμα με τις αγγελιες, δεν εμφανιζονται τα στοιχεια χρηστη, με αποτελεσμα ολες οι κουβεντες να γινονται κανω απο την αγγελια. ετσι ειναι; αλλιως το θυμομουν. ή οντως υπαρχει θεμα; μπορουν να το τσεκαρουν λιγο οι mods?

Τα στοιχεία της αγγελίας εμφανίζονται μόνο όταν είσαι συνδεδεμένος, σε άλλη περίπτωση δεν εμφανίζονται είτε γιατί είσαι off line είτε επειδή η αγγελία έχει σημανθεί ως "ΕΦΥΓΕ".

 

Όσοι επιθυμούν να φαίνονται τα στοιχεία τους ακόμα και σε αυτούς που δεν είναι συνδεδεμένοι ή δεν έχουν λογαριασμό στο smart, καλό θα είναι να τα γράφουν στο τέλος του κειμένου της αγγελίας. 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Όσοι επιθυμούν να φαίνονται τα στοιχεία τους ακόμα και σε αυτούς που δεν είναι συνδεδεμένοι ή δεν έχουν λογαριασμό στο smart, καλό θα είναι να τα γράφουν στο τέλος του κειμένου της αγγελίας. 

...για να μπορούν οι ξένοι απατεώνες που δεν είναι μέλη, να έρχονται σε επαφή μαζί τους. 8) Ακριβώς αυτό προσπαθούμε να αποφύγουμε.

 

Αν δεν το καταλαβαίνει ο κόσμος πως έγινε για την ασφάλεια του, είναι πολύ απλούστερο (και better for business) να εμφανίζονται τα στοιχεία χωρίς σύνδεση, όπως ήταν αρχικά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελοσπάντων, δεν είναι κανένα μεγάλο πρόβλημα, απλώς για μένα είναι από τις βασικότερες λειτουργίες η διαγραφή, για αυτό και το ανέφερα. Τουλάχιστον να μπορούν να διαγράφονται οι ληγμένες να μην τις βλέπουμε πια, δεν έχει κανενα νόημα να πιάνουν χώρο.

 

Συμφωνω απολυτα.Παλια νομιζω υπηρχε αυτη η επιλογη με ενα κοκκινο χ η κατι τετοιο.καλο θα ηταν να επανελθει αν ειναι κατι ευκολο να γινει.

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι yameth, το ξερω οτι εμφανιζονται αμα εισαι συνδεδεμενος, αλλα δεν δουλευει! παρολο που ειμαι συνδεδεμενος μου λεει το ιδιο, και το ιδιο εκανε και σε ανθρωπους που ειδαν την αγγελια μου και μου το ειπαν αλλα και σε μενα που κοιταγα αγγελιες αλλων.

Αν σε εσας δουλευει οκ πιθανων να φταιει το firefox.. θα το τσεκαρω και σε αλλους browsers ή θα δοκιμασω πρωτα κανα delete cookies και τετοια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οχι yameth, το ξερω οτι εμφανιζονται αμα εισαι συνδεδεμενος, αλλα δεν δουλευει! παρολο που ειμαι συνδεδεμενος μου λεει το ιδιο, και το ιδιο εκανε και σε ανθρωπους που ειδαν την αγγελια μου και μου το ειπαν αλλα και σε μενα που κοιταγα αγγελιες αλλων.

Αν σε εσας δουλευει οκ πιθανων να φταιει το firefox.. θα το τσεκαρω και σε αλλους browsers ή θα δοκιμασω πρωτα κανα delete cookies και τετοια...

 

Εχεις τοπικό πρόβλημα. Δεν φταίνε οι browsers.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις τοπικό πρόβλημα. Δεν φταίνε οι browsers.

 

Ολα οκ yameth, εφταιγε ο browser, εκανα καθαρισμο ιστορικου, cookies και τα κλασικά και όλα οκ. Κατι είχε κολλήσει απο τα logins μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου