Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες!  Συγχωράτε με εαν έχει απαντηθεί η ερώτηση που θα κάνω αλλά:

 

Όταν προσπαθώ να διαλέξω πακέτο για την αγγελία μου , μου βγάζει αυτόματα FREE και δεν υπάρχει επιλογή για SILVER - GOLD κτλ. όπως υπήρχε πρότινος!

 

Προσπάθησα στο chrome, στον IE αλλά τίποτα!! Υπόψιν δεν έχω adblock.

 

Γιατί έτσι??  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Να ρωτησω γιατι στις Αγγελίες δεν υπάρχει πια η επιλογή να ανεβάσουμε άλλες φωτό ή να επεξεργαστούμε τις ήδη υπάρχουσες???

Δεν άλλαξα κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Και τα 2 θέματα ανήκουν σε μικρά προβλήματα που προσπαθούμε να αντιμετωπίσουμε το συντομότερο. Την κατανόηση σας παρακαλώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απ' τις αλλαγές που έγιναν στο σύστημα έχει μειωθεί το πλήθος των σελίδων στο section "Νέες Αγγελίες" με αποτέλεσμα να μην είναι προσβάσιμες αγγελίες παλαιότερες των, χοντρικά, τριών ημερών. Μπορείς βέβαια να τις δείς στα επιμέρους sections αλλά, προσωπικά τουλάχιστον, με βολεύει η σελίδα "Νέες Αγγελίες". Είναι εύκολο να αυξηθεί το πλήθος των σελίδων; Είναι κάτι που θα βόλευε και τους υπόλοιπους ή είμαι εγώ ο περίεργος; :)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 2 θέματα ανήκουν σε μικρά προβλήματα που προσπαθούμε να αντιμετωπίσουμε το συντομότερο. Την κατανόηση σας παρακαλώ.

Ακόμα τίποτα πάντως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

επισης δεν εμφανιζεται και το κουμπι για να κανεις upload φωτογραφιες στην αγγελια που καταχωρεις στην αρχη,πρεπει να την καταχωρησεις πρωτα και να κανεις upload διαλεγωντας επεξεργασια φωτογραφιων της συγκεκριμενης αγγελιας μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου