Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Παιδιά λίγη υπομονή. Ο Ερμής είναι ανάδρομος και οι αγγελίες προληπτικές.

Το δουλεύουμε το θέμα, είναι προσωρινά προβλήματα και θα διορθωθούν όλα σύντομα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δε ξέρω τι κάνετε αλλά συνεχίστε έτσι, η νέα εμφάνιση αν και δε τελείωσε είναι φοβερή! Φαίνεται ο Ερμής σιάνει σιγά-σιγά, γίνεται επίδρομος :P, να μη λέμε μόνο τα στραβά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δε ξέρω τι κάνετε αλλά συνεχίστε έτσι, η νέα εμφάνιση αν και δε τελείωσε είναι φοβερή! Φαίνεται ο Ερμής σιάνει σιγά-σιγά, γίνεται επίδρομος :P, να μη λέμε μόνο τα στραβά...

Αυτό μου ήρθε απότομο... με το μαλακό παρακαλώ. Παίρνω δύναμη! ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό μου ήρθε απότομο... με το μαλακό παρακαλώ. Παίρνω δύναμη! ;D

 

εμφανίζει ένα καινούργιο layout, όμοιο με εκείνο, που σου είχαμε αναφέρει, όταν μας έστελνε το smart.noiz emails για ληγμένες αγγελίες.

 

Δεν είναι δική σου επιλογή, αυτή η αλλαγή στην εμφάνιση, δηλαδή?  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

εμφανίζει ένα καινούργιο layout, όμοιο με εκείνο, που σου είχαμε αναφέρει, όταν μας έστελνε το smart.noiz emails για ληγμένες αγγελίες.

 

Δεν είναι δική σου επιλογή, αυτή η αλλαγή στην εμφάνιση, δηλαδή?  ???

Η παρότρυνση μου ήρθε απρόσμενα φίλε mustafank. Δεν συνηθίζεται στα μέρη μας. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω και μια πρόταση, αφού συνδεθούμε, θα μπορούσε να μας πηγαίνει στην αγγελία ή εκεί που ήμασταν πριν; Να μην ψάχνουμε την αγγελία για την οποία συνδεθήκαμε (μπορώ να πατήσω το "πίσω" δύο φορές στον περιηγητή αλλά πιο απλό να πηγαίνει αυτόματα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να κάνω και μια πρόταση, αφού συνδεθούμε, θα μπορούσε να μας πηγαίνει στην αγγελία ή εκεί που ήμασταν πριν; Να μην ψάχνουμε την αγγελία για την οποία συνδεθήκαμε (μπορώ να πατήσω το "πίσω" δύο φορές στον περιηγητή αλλά πιο απλό να πηγαίνει αυτόματα).

Αυτό έγινε ήδη. ;)

 

θα γράψω αναλυτικά σε νέο θέμα όλες τις αλλαγές που έχουν προκύψει όταν έρθει η ώρα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συγκεκριμένη κατηγορία αγγελιών, κάνω μια αναζήτηση με βάση τιμή και περιοχή.

 

Μετά προσθέτω και "λέξη -  κλειδί".

 

Μετά αφαιρώ τη λέξη-κλειδι ως κριτήριο, πατώντας το Χ.

 

Περιμένω να επιστρέψω στην αρχική μου αναζήτηση (με τιμή και περιοχή)

 

Αντί γι' αυτό, όλα μου τα κριτήρια καταργούνται (δηλαδή η κατηγορία, η τιμή και η περιοχή), και επιστρέφω στην κεντρική σελίδα αγγελιών, γίνεται δηλαδή ένα συνολικό reset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου