Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη,το θετικο feedback που εχτισα με ιδρωτα και τονους τιμιοτητας και ειλικρινειας,παει χαμενο? ;D

 

+1000!!!

Eκτιμώ και σέβομαι την προσπάθεια για ανανέωση/βελτίωση,

αλλά δεν πρέπει να χαθουν οι αξιολογήσεις και τα προφίλ.

ΔΕΝ αγοράζω κάτι εύκολα απο κάποιον αν δεν "κουβαλάει"

πολλές θετικές αξιολογήσεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συγνωμη,το θετικο feedback που εχτισα με ιδρωτα και τονους τιμιοτητας και ειλικρινειας,παει χαμενο? ;D

 

Αυτο που το πατε ρε παιδια? κριμα! κ ημουν κ εγω ενα κλικ away απο την πρωτη μου θετικη αξιολογηση! too bad..

Γενικα μπερδεμα το ολο θεμα.. κ το θεμα δεν ειναι να το συνηθισουμε εμεις που ασχολουμαστε.. αλλα κ ο καθε ενας που θελει να πουλησει η να αγορασει ενα οργανο σκουρα θα τα βρει κ θα καταφυγει αλλου..

 

Μου αρεσει σαν κατι φρεσκο κ ειμαι υπερ αυτων των αλλαγων αλλα 2 πραγματα δεν επρεπε να γινουν κατα την αποψη μου ποτε

 

1 Ο διαχωρισμος σε 2 ξεχωριστα page. ΜEΓΑ σφαλμα!

 

2. H καταργηση των αξιολογησεων

 

Επισης κ εγω δηλωνω ως χρηστης των αγγελιων επι ενα χρονο κ επειτα με παρεσυρε η μαγεια του forum κ σας ηρθα..

 

Πλεον αυτο δεν θα συμβαινει σε καινουριους αγοραστες-πωλητες με τον ιδιο τροπο..

Ασε που ο διαχωρισμος το βλεπω να μας χωριζει κ να μας απομονωνει σιγα σιγα απο τα ατομα εκτος νοιζ μια κ καλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελος παντων παιδια, ολες οι πραξεις κρινονται απο το αποτελεσμα!

ετσι και αυτη!

στο κατω κατω δεν ξερετε τις σκεψεις πισω απο αυτες τις αλλαγες!

το μονο σιγουρο ειναι πως αφενος καποιοι κοπιασαν για να ειναι ετοιμος ο νεος τοπος και πρεπει να ακουσουν ενα φχαριστω εκτος της ατελειωτης μουρμουρας και αφετερου η διευθυνση αποφασισε και δεν πεφτει και λογος σε κανεναν!

οποιος ενδιαφερεται για το φορουμ θα συνεχισει να γραφει!

οποιος ενδιαφερεται μονο για τις συναλλαγες μπορει να το κανει στο αλλο σαιτ! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλωστε, απο οσο βλεπω το νεο σαιτ αλλα και απο οσο καταλαβαινω την θεληση του γιαμεθ(μπορει και να κανω λαθος) σου δινει κατα καποιο τροπο την δυνατοτητα να εισαι πιο ''επωνυμος'' στο προφιλ σου.

 

επιτελους θα εχει αλλο βαρος το οτι πουλαει εναν ενισχυτη ο ''χρηστος ιωαννιδης'' απο τον χρηστη ''megalo agriopo rakoyn''.

κοινως, εχω φτιαξει στις αγγελιες προφιλ με το ονομα, το επιθετο μου και το κινητο μου!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε αλλαγη για την οποια καποιοι κοπιασαν,καλοδεχουμενη.

Η χρηστικοτητα της συγκεκριμενης,θα φανει με τον καιρο.

Να ευχαριστησουμε το νοιζ που μας δινει την ευκαιρια να πουλαμε,ν αγοραζουμε και να περναμε καλα.Τα αλλα ειναι λεπτομερειες συνηθισιμες.

Καλες συναλλαγες σε ολους!

Ηταν η αρχικη μου τοποθετηση την οποια και δεν αλλαζω βεβαια

ωστοσο οφειλω να πω οτι εμπαινα στο νοιζ,χαζευα τις αγγελιες,ειτε μ ενδιεφερε κατι ειτε οχι,και τωρα διαπιστωνω οτι μου φυγε οποιαδηποτε διαθεση για κατι τετοιο.

Υπαρχει και μια ψυχρα και στο layout την οποια δεν μπορω να προσδιορισω.

Χαθηκε μαλλον αυτη η αισθηση της μουσικης κοινοτητας που συναλλασοταν,εκανε χαβαλε,μαλωνε...κι αυτο ηταν μερος της περιπετειας που λεγεται μουσικη και ιντερνετ.

Ισως να ναιθεμα συνηθειας αλλα δυσκολο το βρισκω και δε νομιζω να υπηρχε λογος για τετοια εκ βαθρων αλλαγη παρα μονο για διορθωτικες παρεμβασεις.

Μαλλον θα βλαψει το φορουμ η αλλαγη αυτη αλλα ευχομαι το αντιθετο.

Παντως,ενιωσα σα να βλεπω αγγελιες για μεζονετες...

Που ειναι εκεινα τα ωραια...

''Του στειλα το πεταλι και ακομα δεν πηγε να το παρει,μου ειπε οτι πηγε και του παν οτι το crybaby ηταν μονταρισμενο και το πεταξαν...μεγαλο λαμογιο..μακρια..'' ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν η αρχικη μου τοποθετηση την οποια και δεν αλλαζω βεβαια

ωστοσο οφειλω να πω οτι εμπαινα στο νοιζ,χαζευα τις αγγελιες,ειτε μ ενδιεφερε κατι ειτε οχι,και τωρα διαπιστωνω οτι μου φυγε οποιαδηποτε διαθεση για κατι τετοιο.

Υπαρχει και μια ψυχρα και στο layout την οποια δεν μπορω να προσδιορισω.

Χαθηκε μαλλον αυτη η αισθηση της μουσικης κοινοτητας που συναλλασοταν,εκανε χαβαλε,μαλωνε...κι αυτο ηταν μερος της περιπετειας που λεγεται μουσικη και ιντερνετ.

Ισως να ναιθεμα συνηθειας αλλα δυσκολο το βρισκω και δε νομιζω να υπηρχε λογος για τετοια εκ βαθρων αλλαγη παρα μονο για διορθωτικες παρεμβασεις.

Μαλλον θα βλαψει το φορουμ η αλλαγη αυτη αλλα ευχομαι το αντιθετο.

Παντως,ενιωσα σα να βλεπω αγγελιες για μεζονετες...

Που ειναι εκεινα τα ωραια...

''Του στειλα το πεταλι και ακομα δεν πηγε να το παρει,μου ειπε οτι πηγε και του παν οτι το crybaby ηταν μονταρισμενο και το πεταξαν...μεγαλο λαμογιο..μακρια..'' ;D

 

 

+25

με αυτες τις αλλαγες βλεπω τον κοσμο να οδευει ξανα προς τα εκει αποπου προηλθε.

 

και ο νοων νοητω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταπληκτικές τελικά οι αλλαγές  :D

 

κι όσοι δε γουστάρουν να φύγουν! να πάνε αλλού!  >:(

 

 

όσο λιγώτεροι διαβάζουν αγγελίες, τόσο περισσότερες ευκαιρίες μένουν για τους υπόλοιπους   ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν η αρχικη μου τοποθετηση την οποια και δεν αλλαζω βεβαια

ωστοσο οφειλω να πω οτι εμπαινα στο νοιζ,χαζευα τις αγγελιες,ειτε μ ενδιεφερε κατι ειτε οχι,και τωρα διαπιστωνω οτι μου φυγε οποιαδηποτε διαθεση για κατι τετοιο.

 

Υπάρχει ένα θετικό σε αυτό.

Είναι ακόμα ένα βήμα για την καταπολέμηση του ολέθριου G.A.S.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με theoctapus, roubi, spiros69, oselifer, gdevelek.

Απο τη μεριά του προγραμματιστή (developer) καταλαβαίνω ότι χρειάστηκε δουλειά για να γίνει η ενέργεια και ότι θα το συνηθίσουμε αλλά αυτό δε σημαίνει κάτι παραπάνο από τη μείωση του αρνητικού feedback.

Ευχαριστούμε αυτούς που το δουλέψαν μια παραπάνω γιατί είναι δωρεάν υπηρεσία.

 

Aπό πλευράς χρήστη έχω να πω τα εξής:

1. Αξιολόγηση

Ήταν πολύ καλό σύστημα. Πρέπει να ενσωματωθεί και να εξελιχθεί όσο γίνεται περισσότερο για να μην κουράζεται κανένας administrator με παραπάνω δουλειά που τελειωμό δεν έχει για παραξηγήσεις

2. Δεύτερο site.

Θα έπρεπε να γίνει στο ίδιο site. Και μόνο ότι πρέπει να κάνει δεύτερο user name άρα χάσιμο της ιστορικότητας της αξιολόγησης και της ταυτοποίησης των χρηστών. Να έχεις άλλο user name εδώ και άλλο εκεί? Άσχημο.

Αύξηση της επωνυμίας? Με τον καιρό γίνεσαι επώνυμος ακόμη και να είσαι το τρελό ρακούν που αναφέρει ο  Πιστεύω ότι θα πέσει η κίνηση στο site γενικότερα κάτι το οποίο δεν είναι καλό. Γενικά βόλευε να τα έχεις σε ένα.

3. εμφάνιση 10 αγγελιών

Αυτό είναι τακτική για να μειώσεις την κίνηση στον server αλλά 10 είναι λίγες..

 

Το noiz είναι ένα θεικό site και πρέπει να παραμείνει, να εμπλουτιστεί, να σκίσει..

προτείνω migration στην υπάρχουσα πλατφόρμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου