Προς το περιεχόμενο

Tech 21 amp cover


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, έχω ένα tech 21 power engine 60 1x12, και θέλω να του βρω ένα κάλυμα για να τον προστατεύω. Στο site της εταιρίας, έχω βρει αυτό (http://www.shopatron.com/products/productdetail/part_number=VC%20112-SL/1388.0.1.1), αλλά δεν κάνει αποστολές εκτός αμερικής. Σε άλλα sites (πχ thomann) δεν υπάρχει. Οπότε, σκέφτομαι να φτιάξω μια, όμως δεν ξέρω τι υλικό πρέπει να χρησιμοποιήσω και που να το βρώ. Καμιά ιδέα, από κάποιον που έχει κάνει κάτι αντίστοιχο??

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, έχω ένα tech 21 power engine 60 1x12, και θέλω να του βρω ένα κάλυμα για να τον προστατεύω. Στο site της εταιρίας, έχω βρει αυτό (http://www.shopatron.com/products/productdetail/part_number=VC%20112-SL/1388.0.1.1), αλλά δεν κάνει αποστολές εκτός αμερικής. Σε άλλα sites (πχ thomann) δεν υπάρχει. Οπότε, σκέφτομαι να φτιάξω μια, όμως δεν ξέρω τι υλικό πρέπει να χρησιμοποιήσω και που να το βρώ. Καμιά ιδέα, από κάποιον που έχει κάνει κάτι αντίστοιχο??

 

Ρίξε μια ματιά στο αγγλικό ebay, υπάρχει ένα μαγαζί που έχει covers για τα πανταόλα.  ;)

 

Και να μην έχουν για το PE, μπορεί να ταιριάζει κάτι άλλο, ρώτα τους.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εραψα για τον marshall μου με καραβοπανο κρεμ χρωμα μια κουκουλα εβαλα και δυο θηκες στο πλαι μια για ποδοδιακοπτη και για καλωδια και τυπωσα και το λογοτυπο εκει που κανουμε τις μπλουζες και ειναι πολυ ωραιοτερο και φθηνοτερο και ποιοτικοτερο απο τις ψευτικες που πουλανε!Μονο που δεν ειναι αδιαβροχο, αλλα δεν χρειαζεται.

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συνιθισμένο υλικό είναι μαύρο βινύλιο?? Που πουλάνε κάτι τέτοιο??

 

Δεν δουλεύεται εύκολα, και να το βρεις.

 

Η μητέρα μου μου έχει φτιάξει ένα κάλλυμα για τον ενισχυτή (κεφαλή) με τζιν ύφασμα και εσωτερικά αντιστατικό σαν αυτό που έχουν τα καλλύματα για εκτυπωτές, κλπ. Μια χαρά για DIY. Από την άλλη, τα έτοιμα δεν είναι και τόσο ακριβά, οπότε αν βρεις για τον ενισχυτή σου...

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δουλεύεται εύκολα, και να το βρεις.

 

Το φοβόμουν αυτό...Είναι δηλαδή αρκετά σκληρό υλικό και δεν θα μπορώ να το ράψω ούτε με μηχανή ραπτικής,ε?

 

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φοβόμουν αυτό...Είναι δηλαδή αρκετά σκληρό υλικό και δεν θα μπορώ να το ράψω ούτε με μηχανή ραπτικής,ε?

 

 

Αν είναι να το δώσεις σε επαγγελματία, δεν κερδίζεις τίποτα από κόστος... Αν έχεις μαμά/θεία/γιαγιά που να έχει καλή ραπτομηχανή και να γνωρίζει το σπορ, δοκίμασέ το.  ;) Σε εξειδικευμένα μαγαζιά με υλικά για ρούχα πρέπει να έχουν... για περισσότερα δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά δες και Χρυσό Οδηγό.  :)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου