Προς το περιεχόμενο

Ευτυχώς... Τελείωσε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα νοικοκυριά είναι χρεοκοπημένα

 

αυτο προσπαθω να σου εξηγησω..ΔΕΝ ειναι χρεοκοπημενα

 

Με εναν ευρωπαϊκο μεσο ορο γυρω στο 350% το 92% του ελληνικου ιδιωτικου χρεους ειναι πολυ μικρο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οτι πει η ευρωπαϊκη στατιστικη υπηρεσια,οχι εγω.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο προσπαθω να σου εξηγησω..ΔΕΝ ειναι χρεοκοπημενα

 

Με εναν ευρωπαϊκο μεσο ορο γυρω στο 350% το 92% του ελληνικου ιδιωτικου χρεους ειναι πολυ μικρο.

 

αυτα ακουνε οι κυβερνησεις και μας κοπανανε....

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μια ολόκληρη κοινωνία υπερκαταναλώνει και ασχολείται με το "φαίνεσθαι" και όχι με το "είναι", τότε φτάνει εδώ που έφτασε.

 

Το χρήμα δεν έχει χάσει την αξία του σαν χρήμα, έχει ευτελιστεί ως μέτρο μεγέθους της αξίας ενός πράγματος....

 

Όλα θα περάσουν. Οι μεγαλύτεροι από εμάς που τα πέρασαν ήδη, ξέρουν τι να κάνουν και μπορούν να συμβουλέψουν και τους νεώτερους...

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο προσπαθω να σου εξηγησω..ΔΕΝ ειναι χρεοκοπημενα

 

Με εναν ευρωπαϊκο μεσο ορο γυρω στο 350% το 92% του ελληνικου ιδιωτικου χρεους ειναι πολυ μικρο.

Τα ψίχουλα που παίρνουμε για μισθούς και οτι οι μίσοι είναι ανασφάλιστοι τα λαμβάνουν υπόψιν τους?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν τεσσερα χρονια περιπου,μια κυρια της ....υψηλης κοινωνιας της χωρας μας, μου ειχε πει τα παρακατω.

 

Κυριε Χαρη ( εγω ειμαι αυτος)  ενας οικονομικος συμβουλος μεγαλης εταιρειας που δεν μπορω να σας πω το ονομα του,μου ανεφερε οτι σε λιγα χρονια θα ξεσπασει μια μεγαλη οικονομικη κριση και για αυτο το λογο ο συγκεκριμενος κυριος πηγε και αγορασε ενα φουρνο,γιατι οπως ειπε, ο κοσμος παντα θα τρωει ψωμι. :P

 

Αυτα μου ειπε η κυρια της hi.. so.... και γυρισα σπιτι.Για καλη μου τυχη, το συζητησα με την γυναικα μου και εβγαλα το πορισμα  ;D ;D ;D οτι δεν αφορα την μεσαια ταξη εις την οποια ανηκω  ;D ;D ;D και πηγα για υπνο ( του δικαιου).

 

Μετα απο τεσσερα χρονια την θυμηθηκα την εν λογω κυρια. :'( :'( :'(

 

Και ερχομαι στο σημερα.

 

Πριν μια βδομαδα,σε μια συζητηση με μια αλλη κυρια πολυ πολυ ψηλα ισταμενη θεση σε μεγαλη τραπεζα μου ειπε.

 

Ολα αυτα κυριε Χαρη ( εγω ειμαι παλι  ;D) γινονται,γιατι θελουν ( ποιοι;) να εξαφανισουν τελειως την μεσαια ταξη.Να υπαρχουν μονο πολυ πλουσιοι και φτωχοι.

 

Να την πιστεψω;Θα την θυμηθω αραγε και αυτην,σε μερικα χρονια;

 

Ετσι, για να γινεται συζητηση.

 

Περαστικα μας.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το χρήμα δεν έχει χάσει την αξία του σαν χρήμα, έχει ευτελιστεί ως μέτρο μεγέθους της αξίας ενός πράγματος....

Πάρα πολύ σωστά!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΥΡΙΕ ΧΑΡΗ μπας και καμια απο αυτες τις κυριες που ειναι ψηλα ισταμενες ειναι ανυπαντρες? μπας και μου κανεις καμια γνωριμια και βγω απο το αδιεξοδο ...χωρις πολλα πολλα? :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου