Προς το περιεχόμενο

Ευτυχώς... Τελείωσε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

σου εχω δωσει τα λινκ με τιμες ανα τ.μ. τωρα αν δεν θελεις να τα διαβασεις αυτο ειναι αλλου παππα Ευαγγελιο.

 

Οχι,μου εδωσες μονο ενα λινκ με σπιτια.Επισης δεν απαντησες στο που βρισκονται οι τιμες στην Αθηνα.Prime location φιλτατε δεν ειναι η hip περιοχη αλλα η περιοχη με εμπορικη κινηση που καποιος μπορει να ανοιξει μαγαζι.Μου συγκρινεις μηλα με αχλαδια.Εγω μιλαω για επαγγελματικα ακινητα με τα οποια ασχολουμαι και εχω.Και επειδη εχω ενα ανοικιαστο συμφωνα με την θεωρια σου θα το σκοτωσω στην μιση τιμη..Μολων λαβε..

 

Φυσικα ακομα και στο σαιτ με τα σπιτια οι τιμες δεν ειναι ουτε καν κοντα στης ΑΘηνας και ειναι εξωφρενικες.Π.χ αυτο:

 

http://www.trulia.com/property/3010116195-509-E-77th-St-1I-New-York-NY-10075

 

Η τιμη του ειναι 8108 δολλαρια/τ.μ  δηλαδη 6100 ευρω το μετρο .Μηπως εκει εχουν παει οι τιμες στην Αθηνα και δεν το γνωριζω ? Τελοσπαντων βαριεμαι τις αντιδικιες,δεν θα σε πεισω ο,τι και να πω.

 

Παντως να ξερετε οτι υπαρχουν απειρα τσακαλια που περιμενουν να πεσουν οι τιμες στα ακινητα για να βουτηξουν οτι βρουν.Μην πουλατε γη και ακινητα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μιλαω για επαγγελματικα ακινητα

 

Και εγω απο οτι ειδες μιλαω κυριως για ΟΙΚΙΣΤΙΚΑ ακινητα.

 

Η τιμη του ειναι 8108 δολλαρια/τ.μ  δηλαδη 6100 ευρω το μετρο

 

Μη πιανεις την υψηλη κλιμακα,υπαρχουν και με 2000/τμ. ;)

 

Αλλωστε και στο Κολωνακι 6000/τμ κανουν. ;)

 

Παντως να ξερετε οτι υπαρχουν απειρα τσακαλια που περιμενουν να πεσουν οι τιμες στα ακινητα για να βουτηξουν οτι βρουν.

 

οχι απλα υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που δεν αντεχουν αλλο τους αετονυχιδες (για να μη πω τιποτα χειροτερο) που φουσκωσαν πανω απο 200% τις τιμες των ακινητων απο το ευρω και μετα,θησαυρησαν και το παιζουν τωρα παραγοντες της οικονομικης ζωης του τοπου.  

 

τα μαγαζια του κεντρου & τα δεκαδες "εμπορικα κεντρα" των προαστιων που χασκουν ξενοικιαστα ετσι κι αλλοιως με επιβεβαιωνουν.  

 

Μην πουλατε γη και ακινητα

 

αν εχεις ΑΝΑΓΚΗ θα πουλησεις η θα νοικιασεις σε πολυ χαμηλοτερη τιμη απο πριν,θες δεν θες,αν δεν εχεις αναγκη  φυσικα θα καθεσαι να το βλεπεις και θα περιμενεις την...ανοδο (σε καμμια 10ετια στη καλυτερη περιπτωση)

 

γιατι ειναι κομματακι δυσκολο με τις 9 στις 10 επιχειρησεις "κοκκινες" αυτη τη στιγμη να βρεις κοροϊδα να σκανε τρελλα νοικια.  

 

anyway εδω θα ειμαστε και του χρονου να τα λεμε.θα δουμε ποιος ειχες τελικα δικιο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Superfunk, αφού το είπε ο Λαμπαδίτσας, τι πετάγεσαι;

 

 

 

Ο Λαμπαδιτσας δεν ηταν υπουργος οικονομιας στην Αλβανια το 1971? ;D

 

Αυτος που ειχε πει το γνωστο "αφηστε τους ολους απληρωτους και οσους επιζησουν φορολογηστε τους?"

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ποίος είδε κράτος λιγοστό σ' όλη τη γη

μοναδικό εκατό να εξοδεύει και πενήντα να μαζεύει Να να τρέφει όλους

τους αργούς, να' χει επτά Πρωθυπουργούς ταμείο δίχως χρήματα και δόξης

τόσα μνήματα Να' χει κλητήρες για φρουρά και να σε κλέβουν φανερά κι

ενώ αυτοί σε κλέβουνε τον κλέφτη να γυρεύουνε "Γεώργιος Σουρής (1853 -

1919)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου