Προς το περιεχόμενο

Κάρτα ήχου


BASSKILLER

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://athensproaudio.gr/index.php?target=products&product_id=30421

 

Για να μην διαφημίζουμε τους Γερμανούς  συνέχεια.

 

στη συγκεκριμένη περίπτωση που κερδίζεις μερικά € συμφωνώ αλλά αν ο thomann έχει πιο φτηνές τιμές και καλύτερη αξιοπιστία γιατί να μην τους διαφημίζουμε; :)

Είμαι μελαχρινός αλλά έχω μυαλό ξανθιάς.Τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

στη συγκεκριμένη περίπτωση που κερδίζεις μερικά € συμφωνώ αλλά αν ο thomann έχει πιο φτηνές τιμές και καλύτερη αξιοπιστία γιατί να μην τους διαφημίζουμε; :)

 

 

Γιατί υπάρχουν στην Ελλάδα λύσεις που είναι το ίδιο αξιόπιστες , με πολύ μεγαλύτερη γνώση του αντικειμένου απο το  super market  Thomann, με πολλές φορές καλύτερες τιμές αν και η τιμή δεν είναι πάντα το παν και γιατί .... οι Γερμανοί  δεν ψωνίζουν απο την Ελλάδα όποτε βλέπεις που φτάσαμε σαν χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... οι Γερμανοί  δεν ψωνίζουν απο την Ελλάδα όποτε βλέπεις που φτάσαμε σαν χώρα.

Aτυχές παράδειγμα...οι Γερμανοί ψωνίζουν σπίτια στην Ελλάδα και τρώνε εδώ τη σύνταξή τους...

και δεν φτάσαμε εδώ γιατί δεν ψωνίζουν οι Γερμανοί...

 

Γιατί υπάρχουν στην Ελλάδα λύσεις που είναι το ίδιο αξιόπιστες, με πολύ μεγαλύτερη γνώση του αντικειμένου απο το  super market  Thomann, με πολλές φορές καλύτερες τιμές αν και η τιμή δεν είναι πάντα το παν και γιατί

Για αρχή συμφωνώ (και αυτό λέγεται έρευνα αγοράς), αλλά πως να το κάνουμε...ΣΗΜΕΡΑ η τιμή είναι το πάν!

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

 

Γιατί υπάρχουν στην Ελλάδα λύσεις που είναι το ίδιο αξιόπιστες , με πολύ μεγαλύτερη γνώση του αντικειμένου απο το  super market  Thomann, με πολλές φορές καλύτερες τιμές αν και η τιμή δεν είναι πάντα το παν και γιατί .... οι Γερμανοί  δεν ψωνίζουν απο την Ελλάδα όποτε βλέπεις που φτάσαμε σαν χώρα.

 

συμφωνώ αλλά... εγώ το είπα για όταν η τιμή είναι πιο χαμηλή. η τιμή δεν είναι το παν αλλά προσωπικά δεν θα κοιτάξω τι κάνουν οι Γερμανοί στην Ελλάδα.. απλά θέλω καλή τιμή όπως όλοι :)

Είμαι μελαχρινός αλλά έχω μυαλό ξανθιάς.Τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου