Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ελπίζω και εμείς οι αρχάριοι να έχουμε δικαίωμα σ'αυτό το event! :?

 

 

Θα είναι το πρώτο μας live μιας και ξεκηνάμε να παίζουμε απο μέσα φεβρουαρίου σε μαγαζί στη θεσσαλονίκη αλλα υποθέτω οτι το noiz event θα μας προλάβει! :P

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Leader του γκρούπ μου και ατζέντης μας, o φίλος rivera, πρέπει να απαντήσει στην πρόσκληση.

 

φίλε rivera αν ακούς, δήλωσε συμμετοχή. :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω και εμείς οι αρχάριοι να έχουμε δικαίωμα σ'αυτό το event! :?

 

 

Θα είναι το πρώτο μας live μιας και ξεκηνάμε να παίζουμε απο μέσα φεβρουαρίου σε μαγαζί στη θεσσαλονίκη αλλα υποθέτω οτι το noiz event θα μας προλάβει! :P

 

Πως σας λένε και σε ποιό μαγαζί της Θεσσαλονίκης αν επιτρέπεται; :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώστε συμμετοχή σαν μπάντες.

Ενα μικρό demo (ένα κομμάτι) με την επιλογή κάποιου playlist είναι χρήσιμο' date=' και μπορείτε να το ανεβάσετε στο My Uploads, με αντίστοιχη ενημέρωση π.μ.[/quote']

 

 

να σε ρωτησω κατι αρχηγε...θυμαμαι πως τα κομματια που ανεβαζουμε στο noiz, δεν πρεπει να εχουν κυκλοφορησει σαν δισκογραφικη δουλεια...(ή μηπως κανω λαθος? :oops: )σε αυτην την περιπτωση τι γινεται?...το ανεβαζω κανονικα λογω περιστασης?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή ιδέα παιδιά.

Και εγώ (με τη μπάντα μου) είμαι μέσα. Μόνο αν είναι εύκολο να ανακοινωθεί κάποιο deadline για την υποβολή κομματιών στον yameth και περίπου πότε προβλέπετε να γίνει το event για να ξέρουμε να βάλουμε μπροστά διαδικασίες με τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου