Προς το περιεχόμενο

Η δική μου άποψη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ προσωπικά φίλε Νικόλα δεν κάνω τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο απ' το να μην κλέβω κανέναν και να μην ζω εις βάρος κανενός, να μην προσπαθώ να βολέψω τον κώλο μου εκεί που πρέπει και αξίζει να βολευτεί άλλος, να μην κάνω την κόρη μου βλαμμένη τριγυρίζοντάς την και χώνοντάς την σε όλα τα πάλαι ποτέ κοινωνικά must, βλέπε αγγλικά, γαλλικά, γερμανικά, μπαλέτο, κολύμβηση και πιάνο και βέβαια να συμμετέχω στο κοινωνικό γίγνεσθαι προσπαθώντας μόνο να το κάνω καλύτερο και όχι να με κάνω παχύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

εγω βρηκα ενδιαφερον αυτο παλι...

Τα φάγανε όλα και δεν αφήσαν τίποτα για 'μας

ξερω πως δεν το εννοεις ετσι, αλλα φαινεται αστειο, παραδεξου το! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ας το πω και σε αυτό το θρεντ. Για να σας δω τι θα κάνετε για να σώσετε ΕΣΕΙΣ (με 'εμάς') την χώρα ρε μάγκες, που τρελλαθήκατε στο βρίσιμο;

 

Αυτά είναι τα λόγια που ακούω κάθε φορά που λέω τόσο "αιρετικές" απόψεις.

Με όλη την φιλική διάθεση, οι κατηγορίες μας προκαλούν την αντίδρασή σας και υιοθετείτε μια άποψη του στιλ " αντε να δουμε και εσεις τι θα κάνετε..." εντελως απαξιωτική και περιμένοντας τα δικά μας λάθη και μετά να μας κοροιδέψετε επειδή κάποτε σας "την λέγαμε" αλλά αποτύχαμε και εμείς.

 

Δεν είναι αυτο το θέμα. Δεν λέω ότι δεν θα κάνω λάθη, αλλά Νικόλα σε θέλω δίπλα μου για να με στηρίξεις και όχι για να με κοροϊδέψεις, και μαζί να κάνουμε κάτι καλύτερο.

 

Εγω κατηγορώ τους μεγαλύτερους γιατί ενώ πιστέυουν ότι είναι τέλειοι αναρωτιούνται γιατί ξαφνικά είναι "θύματα αυτης της κρίσης"

 

Όσον αφορά Χουντα και Κατοχή, θα διαφωνίσω μιας και είναι μια καραμέλα που κρατάει χρόνια... Υπάρχουν κράτη που μετρούν λιγότερα χρόνια ζωής απο την δική μας μεταπολίτευση μέχρι σήμερα και είναι πολύ πιο μπροστά απο εμάς...

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά Χουντα και Κατοχή, θα διαφωνίσω μιας και είναι μια καραμέλα που κρατάει χρόνια... Υπάρχουν κράτη που μετρούν λιγότερα χρόνια ζωής απο την δική μας μεταπολίτευση μέχρι σήμερα και είναι πολύ πιο μπροστά απο εμάς...

 

oπως?

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αυτο το θέμα. Δεν λέω ότι δεν θα κάνω λάθη, αλλά Νικόλα σε θέλω δίπλα μου για να με στηρίξεις και όχι για να με κοροϊδέψεις, και μαζί να κάνουμε κάτι καλύτερο.

 

Μα δεν είπε κανείς ότι οι μεγάλοι περιμένουν το λάθος μας για να μας κοροϊδέψουν...

 

Αν τους κράζεις είναι φυσικό να γυρίσουν και να σου πουν μια τέτοια κουβέντα:

Για να σας δω τι θα κάνετε για να σώσετε ΕΣΕΙΣ (με 'εμάς') την χώρα ρε μάγκες, που τρελλαθήκατε στο βρίσιμο;

 

Άρα, και αυτό είπα και προηγουμένως, δεν ωφελεί το βρισίδι, γιατί αφορά το παρελθόν το οποίο δεν αλλάζει... Καλύτερα θα βοηθήσουν οι πράξεις και η ελπίδα, για να κοιτάμε το μέλλον, το οποίο ΕΜΕΙΣ θα διαμορφώσουμε, με την ευπρόσδεκτη βοήθεια των μεγαλυτέρων, αν αυτοί έχουν όρεξη να βοηθήσουν...

 

Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου