Προς το περιεχόμενο

Η δική μου άποψη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τσ τσ τσ....

μαραθον,πιο σιγα ρ αδερφε...εδω και δεκατοσες σελιδες παμε να το φερουμε απαλα...

Εγώ φταίω που για δεκατοσες σελιδες γράφετε σαν 18ρηδες? ;D

Άσε που εδώ και δεκατοσες σελιδες, νομίζω ότι το μόνο που βοήθησε τον ΟP, είναι το link που του έδωσα ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ φταίω που για δεκατοσες σελιδες γράφετε σαν 18ρηδες? ;D

Άσε που εδώ και δεκατοσες σελιδες, νομίζω ότι το μόνο που βοήθησε τον ΟP, είναι το link που του έδωσα ;)

για τους 33αρηδες...τι λινκ θα δωσεις?...

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος, άνοιξε καινούργιο θέμα plz...να βοηθηθείς και εσύ!

καλα το βαπτισε ο ΥaMeTh...Noiz..το site...

δεν ανοιγω θεμα.. :-X

 

              ΝΟΙΖ

φορουμ technology online

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φταίω που για δεκατοσες σελιδες γράφετε σαν 18ρηδες? ;D

Καλυψη-αποκρυψη.Προσαρμοζομαστε στις αναγκες.

Εγω θελω λινκ για ανωριμους τριανταπενταρηδες.

Αν δεν ειμαι στο σωστο σαιτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποχωρώ!

 

Δεν μπορώ να μιλάω άλλο με ανώριμους τριανταπεντάρηδες!!  :P

 

Πάω να διαβάσω, επιτέλους! ;D

 

Υ.Γ.: έφαγα φασολάκια, τα παγάκια έγιναν

η μύγα αποχώρησε, φτιάχνω καφέ (δεύτερο)

και τα λέμε ελπίζω το βράδυ πάλι.

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Λοιπόν, σχετικό με τη γνωστή θεματολογία περι ΔΝΤ κλπ, μια μικρή ιστορία που μου συνέβει πριν λιγουλάκι...

 

Σε μεγάλο ξένο φόρουμ, είπα να παρουσιάσω ένα κομμάτι μου που λέγετε "my fucking life". Πολύ ωραίο, "μεγάλη επιτυχία", κλπ, κλπ.

 

Αφού το βάζω λοιπόν, 10 λεπτά μετά τα λινκ έχουν φύγει και ένα ποστ απο κάτι λέει "Profanity (βρισιές) not allowed in the forum".

 

Τσαντίζομαι κι εγώ, του απαντάω τα σχετικά ότι θα έπρεπε να με ενημερώσει και θα το άλλαζα, ότι δεν πρόκειται για βρισιά αλλά για τίτλο (σοβαρού) έργου, κλπ, κλπ.

 

Μου λέει λοιπόν ο άνθρωπος τα παρακάτω:

 

There's a policy against profanity on the forums (which is why there was no warning - it's very clearly stated in the forum rules.) I edit profanity without warning all the time. It's faster, and people should know better.

Με λίγα λόγια, ότι υπάρχουν οι κανόνες του φόρουμ και για αυτό δεν ειδοποιούμε κανέναν. Σβήνω βρισιές συνέχεια και είναι πιο γρήγορο, καθώς και ότι θα έπρεπε να ξέρουν καλύτερα αυτοί που βρίζουν...

 

Κοντοστάθηκα και σκέφτηκα: Έχει δίκιο ο άνθρωπος. Δε μας νοιάζει ποιος είμαι, δεν έχω ανοσία στους νόμους. Δε με νοιάζει τι εννοώ, ούτε πως το χρησιμοποιώ, ο νόμος είναι νόμος. Δε δικαιούμε warning, γιατί άλλωστε, αφού οι νόμοι είναι γνωστοί, και η άγνοια των είναι δικό μου λάθος.

 

Ζήτησα λοιπόν συγνωμη μέσω ΠΜ για την ενόχληση, και στα ανοιχτά, και άλλαξα τα ονόματα των αρχείων, για να μην υπάρχει πρόβλημα!

 

Φυσικά, αν δεν είχα μεγαλώσει έτσι, και δεν είχα μάθει έτσι, δε θα φερόμουν και έτσι. Αλλά τουλάχιστον το πήρα είδηση, έστω και στα 32! Γιατι αυτοί είμαστε, και έτσι μας μάθανε! Λοιπόν, έχω σκοπό να αλλάξω (κι άλλο)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς παρεξήγηση Νικόλα... Αυτό να μην το βάλω με τα άλλα θέματα;

 

Και επίσης πάλι χωρίς παρεξήγηση να γράφεις καλύτερα : "Αυτός είμαι..."

 

Θα μου επιτρέψεις να ξέρω ότι δεν μου χρειάζεται να μου πούνε ότι κάτι είναι κατά των κανόνων για να μην το κάνω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

δίκιο σε σχεδόν όλα. Βάλε το με τα άλλα θέματα, δεν το σκέφτηκα ειλικρινά. Αλλά αλήθεια το ξέρεις; Είσαι 100% σίγουρη; (όχι προσωπικά, γενικά το λέω). Γιατί αν το ξέραμε όλοι δε θα υπήρχε το "θέμα" τώρα...

 

Κατα τα άλλα, μετακίνησέ το σε παρακαλώ. Έχεις δίκιο...  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου