Προς το περιεχόμενο

3 νεκροί στο κέντρο της Αθήνας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να θέλω να προσβάλω την μνήμη κανενός κ χωρίς να θέλω να τοποθετηθώ πουθενά ,σκέφτηκε κανείς πως μπορεί όλο αυτό να είναι φτιαχτό απο τα ΜΜΕ?Έχουν ξαναπαρατηρηθεί τέτοια φαινόμενα παραποίσης των γεγονότων.Το λέω αυτό γιατί υπάρχουν δηλώσεις των παρευρισκόμενων που αναφέρουν πως είναι ψέμματα των δημοσιογράφων.Αν όντως ισχύει και 3 αθώοι άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους,τότε Ντροπή και Αίσχος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να προσβάλω την μνήμη κανενός κ χωρίς να θέλω να τοποθετηθώ πουθενά ,σκέφτηκε κανείς πως μπορεί όλο αυτό να είναι φτιαχτό απο τα ΜΜΕ?Έχουν ξαναπαρατηρηθεί τέτοια φαινόμενα παραποίσης των γεγονότων.Το λέω αυτό γιατί υπάρχουν δηλώσεις των παρευρισκόμενων που αναφέρουν πως είναι ψέμματα των δημοσιογράφων.Αν όντως ισχύει και 3 αθώοι άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους,τότε Ντροπή και Αίσχος!

 

 

 

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=131579&cid=4

 

 

χαμος γινεται...τσεκαρε τα βιντεο αποBBC,CNN

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα ήταν μια βαθιά επαναστατική πράξη: ας παραδοθεί ο δολοφόνος, να παραδεχθεί τη ζημιά που προκάλεσε και να δεχτεί τις συνέπειες.

 

Συμφωνώ επίσης, στο ότι η τράπεζα ΕΠΡΕΠΕ να είναι κλειστή.

 

Αν αυτά τα καθάρματα ήταν επαναστάτες δε θα έκαναν αυτά τα καραγκιοζιλίκια. Κωλόπαιδα του κερατά είναι και τίποτα παραπάνω και το παίζουν συνεχιστές ανθρώπων που φυλακίστηκαν και βασανίστηκαν για τα ιδανικά τους. Ας μην περιμένουμε καμία βαθειά επαναστατική πράξη λοιπόν.

 

Η τράπεζα δεν ΕΠΡΕΠΕ να είναι κλειστή. Θα ΜΠΟΡΟΥΣΕ να είναι κλειστή. Δεν κατανοώ το λόγο που ο κόσμος θα πρέπει να φοβάται τις πορείες. Δεν έχει ΚΑΜΙΑ ευθύνη η οποιαδήποτε εταιρία που ήταν ανοιχτή. Δημοκρατία έχουμε, και ΔΙΚΑΙΩΜΑ την απεργία, όχι υποχρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά ας μείνουμε στην είδηση.

 

Τρεις νεκροί εργαζόμενοι στην τραπεζα Marfin από μολότωφ.

 

Ο σχολιασμός περιττεύει και δεν πρέπει να επεκταθούμε. Ο στιγμές είναι πολύ δύσκολες και ιδιαίτερα όταν δεν υπάρχει σωστή ενημέρωση.

 

Παρακαλώ πολύ για ψυχραιμία.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου