Προς το περιεχόμενο

τι παιζει με το musicstore ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια... λοιπον οσο και αν ακουγεται βλακεια εγω μολις σημερα ανακαλυψα το musicstore ? και ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας για το συγκεκριμενο σαιτ... ετοιμαζομαι να παρω μια κιθαρα και την βρηκα πιο φθηνη σε αυτο το σαιτ απλα ηθελα να ρωτησω ποσο αξιοπιστο ειναι και γενικα αν υστερει σε κατι απο τομαν και αν γενικα κατι πρεπει να προσεξω ... τα ρωταω ολα αυτα γιατι δεν βλεπω να το χρησιμοποιουμε και πολυ εδω στο νοιζ...ευχαριστω...

 

 

προς αποφυγη λαθους εννοω αυτο το σαιτ

 

http://www.musicstore.com/en_EN/GRD/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε μη φοβασαι καθολου...πηρα την κιθαρα μου απο κει...σε 8 μερες ηταν σπιτι με αντικαταβολη (+14ε) ups...O thomann δεν ειχε τοτε αντικαταβολη τωρα νομιζω εχει βαλει αλλα δεν ειμαι σιγουρος...οι ειδημονες διορθωστε με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μη φοβασαι καθολου...πηρα την κιθαρα μου απο κει...σε 8 μερες ηταν σπιτι με αντικαταβολη (+14ε) ups...O thomann δεν ειχε τοτε αντικαταβολη τωρα νομιζω εχει βαλει αλλα δεν ειμαι σιγουρος...οι ειδημονες διορθωστε με

 

Τα 14 ευρώ είναι για τα μεταφορικά ή λόγω αγοράς με αντικαταβολή; Με άλλα λόγια, αν αγοράσεις κιθάρα από musicstore χρησιμοποιώντας κάρτα τα μεταφορικά θα είναι δωρεάν (οπως στον thomann για αγορές αξίας >300ευρώ);

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 14 ειναι για τη αντικαταβολη...απο 300 και πανω ειναι τζαμπα...γιατι δεν κοιταζεις ομως τους ορους του σαιτ...λεει ξεκαθαρα τι ισχυει και τι οχι εμεις εδω μπορει κατι να μη θυμομαστε και να το πουμε λαθος και να σε  μπερδεψουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Musicstore το έχω επισκεφτεί πολλές φορές στην Κολονία. Είναι από τους πιο σοβαρούς και μεγάλους μουσικούς οίκους της Ευρώπης. Οπότε δεν παίζει με την καμία να υπάρξει οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο Thomann είναι πιο δημοφιλής επειδή είχε μέχρι πρόσφατα έλληνα στο τηλεφωνικό του κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Thomann τον έχω τιμήσει επανειλημμένως με τον ευροβολό μου, αλλά βρήκα πρόσφατα στο Musicstore ένα κιθαρόνι που δεν έχει πλέον ο Θώμαν και είπα να τιμήσω και musicstorοτρόπως τους φίλους μας του Γερμανούς  :o

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου