Προς το περιεχόμενο

B.C.RICH : που μπορω να βρω αυτο το μοντελο ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την μαύρη nj dluxe warlock, την είχα πετύχει πριν καιρό στον αντιπρόσωπο, αλλά δε θυμάμαι αν είναι το γιαπωνέζικο ή το κορεάτικο όργανο. Πάρε ένα τηλέφωνο να συνεννοηθείς αν είναι

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μαυρη δεν βγαινει σε japan παρα μονο σε κορεα... την εχω σε μαυρη και ειναι απιστευτη.... θενκ γιου παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαζει japan  μοντελα η bc rich?Παντως πισω απο το χεντστοκ αυτης που ποσταρες γραφει made in korea

 

δεν ξερω !!! κι εγω ξερω οτι βγαζει κορεες , κινες , και αμερικανες...αλλα δεν επιμενω μπορει να βγαινει και ιαπωνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eβγαζε καποτε,στην Nagoya κ αξιζουν καθε σεντ τους,απο την κατασκευη κ το φινιρισμα μεχρι τους απιστευτους Gotoh μαγνητες(να το γραψω καλυτερα..ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥΣ)

Σημερα θες 1500 ευρω (το λιγοτερο) για τετοια κιθαρα,αλλα απ'την αλλη τι ξερω εγω?  :)

 

http://cgi.ebay.com/BC-Rich-NJ-Series-Warlock-Neck-thru-Nagoya-Japan-/320528339940?cmd=ViewItem&pt=Guitar&hash=item4aa0fa53e4

 

ΥΓ Σημερα βγαζει μονο Κορεα,δεν υπαρχει Αμερικανικη μαζικη παραγωγη,ειναι μονο built to order,Custom shop δηλαδη,κυριως οι παραγγελιες γινονται μεσω Beat Street Music

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου