Προς το περιεχόμενο

macbook pro Help ;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους τους συμφορουμήτες μας έχω την εξής απορία…σκέφτομαι να πάρω αυτό το macbook  ( http://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop/Apple-Macbook-Pro-MC374GR-MC374GR-Z0J7000KC.htm ) το θέλω πιο πολύ για home ηχογραφήσεις (ερασιτεχνικές πάντα)…τα προγράμματα της mac θα με βοηθήσουνε καθόλου??? είναι αξιόπιστα? αξίζουν τα λεφτά τους? Προτίμησα mac γιατί εκτός το ότι μου  αρέσουν σαν laptop τα βλέπω συχνά και σε studio!!THNX προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προτίμησα mac γιατί εκτός το ότι μου  αρέσουν σαν laptop τα βλέπω συχνά και σε studio!!

τα προγράμματα της mac θα με βοηθήσουνε καθόλου??? είναι αξιόπιστα? αξίζουν τα λεφτά τους

Για να τα βλέπεις στα studio...κάτι θα ξέρουν...

το Garageband είναι δωρεάν γιατί είμαστε ωραίοι... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτίμησα mac γιατί εκτός το ότι μου  αρέσουν σαν laptop τα βλέπω συχνά και σε studio!!

 

είναι για σένα αρκέτα αυτά τα στοιχεία για να δώσεις τόσα λεφτά; Σίγουρα κάνεις τη δουλειά σου και πολύ φθινότερα. {σίγουρα με PC αλλά και σε MAC υπάρχουν φθηνότερες λύσεις, ας μην ξεσπάσει πάλι πόλεμος PC VS MAC}

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας μην ξεσπάσει πάλι πόλεμος PC VS MAC

Εσύ μην τον αρχίζεις...ο άνθρωπος είναι σαφής...πουθενά δεν έγραψε θέλω PC...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το macbook πως σας φενετε να παρω αυτο η καπιο αλλο μοντελο

Για να παίξεις μουσική, δεν σου χρειάζεται laptop. Laptop χρειάζεσαι εάν είσαι ήδη Mac User και έχεις παρουσιάσεις να κάνεις ή μουσικός που κάνεις live.

Για να γίνω "υπερβολικός", δεν χρειάζεσαι καν Intel για να παίξεις μουσική...

http://www.realworldstudios.com/Recording_Studios/The_Big_Room/Standard_Equipment

Ιntel (μάλλον) θα χρειαστείς για το καινούργιο Starcraft ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου