Προς το περιεχόμενο

εμφραγμα 29 χρονων..............


Προτεινόμενες αναρτήσεις

....θα ηθελα εδω να αναφερω ενα γεγονος που με σοκαρε  σημερα το πρωι οχι για εντυπωσιασμο αλλα για αφυπνιση.......

Ενας φιλος μου 29 χρονων ...εχθες το βραδυ υπεστη βαρυτατο εμφραγμα στην κεντρικη αρτηρια.....τον προλαβανε στο τσακ.........το αναφερω καθαρα προς προβληματισμο και για να δειξω απλα οτι ολα μπορουν να συμβουν .Στο νοσοκομειο δεν το πιστευουν ακομα και τωρα οι γιατροι και του κανουν ολες τις εξετασεις.....για να δουν απο τι προηλθε!!!!

Το παληκαρι ειχε υπερβολικο αγχος τις τελευταιες μερες επειδη η δουλεια του (προσωπικη επιχειρηση ) δεν πηγαινε τοσο καλα.....

 

 

 

παιδια ψυχραιμια........μια ζωη την εχουμε

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

δεν κανπιζε,δεν επινε,πολυ αδυνατος...χωρις κληρονομικοτητα καρδιακου προβληματος....

Αυτό το πολύ αδύνατος είναι λίγο tricky... Πιθανώς να είχε ζάχαρο από μικρός και να μην το ήξερε... Μια υπόθεση κάνω σαν παθών... 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πολύ αδύνατος είναι λίγο tricky... Πιθανώς να είχε ζάχαρο από μικρός και να μην το ήξερε... Μια υπόθεση κάνω σαν παθών...   

 

 

οχι φιλε μου οι εξετασεις δεν εχουνε δειξει κατι τετοιο.........ακομα βεβαια το ψαχνουν.....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

οχι φιλε μου οι εξετασεις δεν εχουνε δειξει κατι τετοιο.........ακομα βεβαια το ψαχνουν.....

Καλό γι΄αυτόν που δεν έχει διαβήτη... Βέβαια το στρες σκοτώνει και αυτό ας το βάλουμε καλά στο μυαλό μας. Πάντως και εγώ έχω περίπτωση που μπήκε για απλές εξετάσεις και κατέληξε άρον- άρον στο χειρουργείο για stend (αν γράφεται έτσι), στα 42 του. Και ευτυχώς που το πρόλαβαν νωρίς γιατί θα έμπλεκε με άλλα. Και εχτές μια άλλη περίπτωση γνωστού γύρω στα 35 τριπλό bypass για δεύτερη ή τρίτη φορά! Αλλά εκεί υπάρχει κληρονομικότητα...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως προσοχη παιδια!!! κρατα μας ενημερους οι περισσοτεροι ειμαστε στην επικινδυνη ηλικια των 30+ :-\

 

και να ειναι περαστικα....

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Περαστικά στο παλληκάρι...Δυό κουβέντες κι από μένα, δε θέλω να κάνω τον έξυπνο ή τον ξερόλα φίλοι μου, αλλά η ζωή η ίδια έρχεται συχνά πυκνά ν'ανατρέψει θεωρίες και στατιστικές...Προσπαθήστε να μάθετε τι κινδύνους κουβαλάτε στο αίμα σας απο τις οικογένειες σας ώστε νάχετε το νού σας και κυρίως να μάθετε ν'ακούτε το σώμα σας και τα μηνύματα που κατά καιρούς στέλνει.

Εμείς οι παλαιότεροι είχαμε την τύχη να μεγαλώσουμε σε πιό ξένοιαστες εποχές, για τους νεότερους τα πράγματα έχουν γίνει πολύ στριμόκωλα...

Κι όπως τόθεσε ο ignatios...παιδια ψυχραιμια........μια ζωη την εχουμε.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου