Προς το περιεχόμενο

Ronnie James Dio 10/07/1942 - 16/05/2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ρε συ...

Απιστευτη απωλεια.

Τουλαχιστον εζησε κανοντας αυτο που ηθελε μεχρι την τελευταια στιγμη και ημασταν τυχεροι που τον ακουσαμε σε κατι μαγικα βινυλια.

Καλο ταξιδι αξεχαστε DIO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγω απλα ειμαι συντετριμενος. Ηταν ο αγαπημενος μου τραγουδιστης. Ηταν αυτος που με μυησε στην ροκ/μεταλ μουσικη. Ηταν αυτος που ακουγα ξανα ξανα και ξανα και ξανα χωρις να εχω βαρεθει ποτε τα τραγουδια του. Ειλικρινα δεν εχω λογια να περιγραψω πως νιωθω...  :'(

Black Sabbath addicted!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στενοχωρια ειναι τεραστια...ευχαριστω τον τεραστιο κοντο για ολα αυτα τα συναισθηματα που μου εχει δωσει και θα μου δινει για μια ζωη....

απωλεια υπερτατη για την μουσικη σκηνη....και για την καρδια μου..παρα που τον εχω δει καμποσες...αλλα το ονειρο ειναι ονειρο.....

 

RAINBOW - BLACKMORE - DIO - POWELL - CARREY....

 

RONNIE JAMES PANDOVANA - DIO....END OF THE STORY... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heaven and hell και παραπέρα έφτασε η φωνάρα του και θα συνεχίσει να φτάνει και μετά τον άδικο χαμό του. Μακάρι να συνεχίσει σε ένα καλύτερο μέρος. R.I.P. Ronnie.  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ηλικία μου τότε?14 χρονών.

Τα μουσικά μου γούστα?παράξενα,άγνωστα περίεργα.

Τι πέφτει στα χέρια μου?Καταλάθος κ όλας???Live Evil των Black Sabbath με φωνητικά τον Ronnie James Dio....

Τι ακολουθεί?

7 χρόνια metal η οποία συνεχίζεται. Πρώτη φωνή για μένα πάνω απ'όλους

Ronnie James Dio.Ήταν είναι κ θα είναι. Ποτέ δεν τον είδα live.Όταν ήρθε με heaven and hell δεν είχα λεφτά. Το μετανιώνω. Όσο δεν πάει.

 

Δεν ξέρω τι να πω

Καλό ταξίδι

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου