Προς το περιεχόμενο

Δημιουργια digital δισκογραφικης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας θελω να δημιουργησω μαι digital δισκογραφικη που να κανω release μονο μεσω internet και μονο απο τα on-line music stores το στυλ της μουσικης που θα κανω release ειναι ηλεκτρονικη εχω ρωτηση τον λογιστη μου αλλα δεν πολυ ξερει τι χρειαζεται,θα ηθελα αν καποιος ξερει να μου πει τη χρειαζεται για να δημιουργησω μια digital δισκογραφικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεια σας παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας θελω να δημιουργησω μαι digital δισκογραφικη που να κανω release μονο μεσω internet και μονο απο τα on-line music stores το στυλ της μουσικης που θα κανω release ειναι ηλεκτρονικη εχω ρωτηση τον λογιστη μου αλλα δεν πολυ ξερει τι χρειαζεται,θα ηθελα αν καποιος ξερει να μου πει τη χρειαζεται για να δημιουργησω μια digital δισκογραφικη

Αυτό έχει ενδιαφέρον σαν ερώτημα...Άραγε χρειάζεσαι κάτι περισσότερο από ένα Paypal Button?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά όχι. Νομικά θεωρώ ότι δεν πρέπει να έχει διαφορά από μια κανονική δισκογραφική. Δηλαδή έναρξη και τα σχετικά...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομικά θεωρώ ότι δεν πρέπει να έχει διαφορά από μια κανονική δισκογραφική. Δηλαδή έναρξη και τα σχετικά...

Ποιός τον υποχρεώνει? Μιλάμε για Internet business. Με λίγα λόγια, όπως ο δικός μου server για το customshop μου, είναι στην Αμερική...έτσι και η εταιρία του φίλου μας μπορεί να είναι στα Καϋμάν...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά κάπου πρέπει να είναι. Και στη Μονροβία να είναι, πρέπει να έχει κάνει έναρξη εκεί. Λογικά θα πρεπει να υπογράφει κάποια συμβόλαια. Πώς θα τα υπογράφει; Με ποια υπόσταση;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στη Μονροβία να είναι, πρέπει να έχει κάνει έναρξη εκεί.

Προφανώς, γι αυτό λέω ότι έχει ενδιαφέρον σαν ερώτημα...Έχεις την επιλογή να διαλέξεις την πιο συμφέρουσα χώρα για έναρξη επιτηδεύματος.

Και μάλλον ο κοινός Έλληνας λογιστής δεν μπορεί να απάντήσει στο ερώτημα

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς, γι αυτό λέω ότι έχει ενδιαφέρον σαν ερώτημα...Έχεις την επιλογή να διαλέξεις την πιο συμφέρουσα χώρα για έναρξη επιτηδεύματος.

Και μάλλον ο κοινός Έλληνας λογιστής δεν μπορεί να απάντήσει στο ερώτημα

 

 

Ναι αλλά στατιστικά και μόνο σίγουρα θα υπάρχει ένας noizholic λογιστής μερακλής και καραμπουζουκλής που θα μας ανοίξει τα μάτια.

Δε μπορεί ούτε ένας    .......  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λογιστές που μπορούν "να σου ανοίξουν τα μάτια" δεν θα το κάνουν τζάμπα. (Όχι δεν είμαι λογιστής :) )

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λογιστές που μπορούν "να σου ανοίξουν τα μάτια" δεν θα το κάνουν τζάμπα. (Όχι δεν είμαι λογιστής :) )

Πόσο λάθος έχεις.... ;)

Voila....

http://www.cmshk.com/

Στείλε τους ένα mail...και ενημέρωνέ μας ;D

 

ΥΓ Ούτε εγώ είμαι λογιστής!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου